Reklama
Reklama

Marek Hanousek po polsku prosi kibiców Widzewa o wsparcie

Czas < 1 min czytania
Marek Hanousek po polsku prosi kibiców Widzewa o wsparcie

LODZ. 24.09.2921 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - SKRA CZESTOCHOWA. N/Z szaliki, kibice FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

W niedzielę Widzew zagra w Sercu Łodzi z GKS-em Tychy. Kibiców raczej nie trzeba prosić o wsparcie, ale klub opublikował emocjonalny film.

Reklama

Za drużyną trenera Janusza Niedźwiedzia trudny okres. W czterech meczach na wiosnę zdobyła tylko 4 punkty. A przecież celem jest awans do PKO Ekstraklasy. Po dwutygodniowej przerwie piłkarze wracają na boisko i – wszyscy mają taką nadzieję – odmienieni.

Czech z Widzewa: „Czujemy wasze wsparcie”

W sobotnie popołudnie Widzew opublikował w mediach społecznościowych film, w którym zachęca kibiców do wsparcia drużyny. Narratorem jest Marek Hanousek. Czech zwraca się do fanów Widzewa w języku polskim. „Mamy swoje cele i marzenia. Nie zawsze jest łatwo. Czujemy wasze wsparcie. Serce Łodzi to nasz 12. zawodnik” – mówi piłkarz. Zresztą, posłuchajcie sami.

Reklama

Film udostępnił też Mateusz Dróżdż. Prezes Widzewa napisał: „Wiem, że póki co zawodzimy. Wiem, że oczekiwania były większe i krytyka wobec nas jest często zasadna, ale bardzo Was proszę jutro o wsparcie. Walczmy wspólnie o 3 punkty. Wróćmy razem na zwycięską ścieżkę! Razem po wymarzone cele!”.

Reklama

Mecz Widzew Łódź – GKS Tychy rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15. Czy łódzka drużyna wróci na ścieżkę zwycięstw? Zagrajcie z NobleBet.

Reklama

Piłka nożna

Marek HanousekWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama