Martyna Pajączek zagości w Hejt Parku!

Widzew Martyna Pajączek prezes Widzewa Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama

Czas < 1 min czytania

To będzie nie lada gratka dla fanów łódzkiego Widzewa. Prezes klubu, Martyna Pajączek, będzie gościem Hejt Parku w Kanale Sportowym.

Reklama

Taką informację za pośrednictwem Twitterza podał Krzysztof Stanowski, który jest pomysłodawcą tego rodzaju programu w Kanale Sportowym. 

Przypomnijmy, że Hejt Park, a dokładniej Hejt Park w Dobrym Składzie, to dwugodzinny program, w którym zaproszony gość odpowiada na pytania zadawane przez widzów i słuchaczy. Program jest tym ciekawszy, że emitowany jest na żywo, a więc nie ma mowy o wycinaniu niewygodnych i trudnych pytań.

Martyna Pajączek, która jest prezesem Widzewa od roku, nie raz udowodniła, że jest otwarta na dialog z kibicami. Ostatnio jednak pani prezes nieco mniej udzielała się w mediach, a jedną z niewielu opcji zadania jej pytania, był wywiad udzielony klubowemu radiu Widzew.FM. 

Reklama

Teraz jednak moderator rozmowy nie będzie związany z klubem, a Martyna Pajączek na pewno nie uniknie pytań związanych z kwestiami nurtującymi kibiców. 

Zgodnie z zapowiedzią Krzysztofa Stanowskiego, prezes Pajączek zagości w Hejt Parku w ciągu dwóch tygodni, a więc jeszcze przed rozpoczęciem I-ligowego sezonu. 

Reklama

Jeszcze wcześniej, bo w najbliższy piątek, gościem Hejt Parku będzie inna z osób związana niegdyś z Widzewem – Andrzej Grajewski.

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz