Reklama
Reklama

Pandemia karnetowiczom niestraszna? Widzew chce sprzedać wszystkie miejsca na stadionie

Czas < 1 min czytania

Już dziś o 19:10 wystartuje sprzedaż karnetów na domowe mecze Widzewa w Fortuna 1 Lidze. Co ciekawe, mimo panującej pandemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń, w Widzewie postanowiono nie ograniczać liczby dostępnych abonamentów. 

Reklama

Chociaż rozgrywki sezonu 2019/2020 w Polsce na szczeblu centralnym zostały dokończone, to obecna epidemia koronawirusa nie pozwala wszystkim cieszyć się piłkarskimi emocjami. 

W klubie z al. Piłsudskiego wierzą jednak, że obostrzenia będą luzowane i jeszcze w tym sezonie na obiekcie Widzewa zasiądzie komplet widzów. Stąd też pomysł, by wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2019/2020 mogli je przedłużyć na kolejne rozgrywki.

Reklama

Jak poinformował Widzew, w zakresie obecności na meczach w czasie epidemii obowiązywać będzie system rezerwacji miejsc dla posiadaczy karnetów analogiczny do tego, który funkcjonował w czasie przedłużonej rundy wiosennej sezonu 2019/2020. 

„System się sprawdził, dzięki czemu wiosną wszyscy, którzy zgłosili chęć bycia na meczu, mieli taką możliwość. W związku z tym w nowym sezonie pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na dane spotkanie przysługiwać będzie kibicom posiadającym karnety, którzy w sezonie 2020/2021 widzieli najmniej meczów. W przypadku zainteresowania przewyższającego liczbę dostępnych miejsc obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń” – czytamy na widzew.com.

fot. widzew.com

Warto także podkreślić, że władze Widzewa zdecydowały o zachowaniu cen karnetów z poprzedniego sezonu. W sprzedaży dostępne będą karnety na cały sezon, a także jedynie na rundę jesienną. Przy czym, w przypadku gdy obostrzenia sanitarne zostaną całkowicie zdjęte, ceny karnetów na mecze rundy wiosennej rozgrywane w 2021 roku mogą wzrosnąć.

Reklama

fot. Lodz.travel

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama