Mecz Narodów na stadionie Orła. Będzie komplet?

Reklama
Czas < 1 min czytania

W sobotę na stadionie Orła Łódź odbędzie się Mecz Narodów imienia Heleny Skrzydlewskiej. Honorowy Prezes klubu Witold Skrzydlewski robi wszystko, żeby stadion wypełnił się kibicami.

W sobotę na stadionie Orła Łódź odbędzie się Mecz Narodów imienia Heleny Skrzydlewskiej. Honorowy Prezes klubu Witold Skrzydlewski robi wszystko, żeby na wydarzeniu stadion wypełnił się kibicami.

Spotkanie zacznie się 4 września o 18:00. Kobiety i dzieci wejdą na Mecz Narodów za pięć złotych. Posiadacze karnetów na miniony sezon,, oraz osoby, które zakupiły bilet na zeszłoroczny Mecz Narodów nie muszą płacić za wejściówkę. Przed stadionem stanie punkt szczepień. Każdy kto się zaszczepi otrzyma darmowy bilet. Szczepieniami zajmie się personel szpitala Jonschera. Zainteresowani muszą pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości. Dorośli mężczyźni za wejście zapłacą 20 złotych. Bilety można kupić na stronie www.orzel.lodz.pl oraz w tradycyjny sposób. W dniu meczu bilety będą sprzedawane w kasie numer 1 od godziny 12:00.

Reklama

W sobotę na łódzkim torze rywalizować będą zespoły Orłów, Wilków, Kangurów i Europejska, w barwach których zobaczymy zarówno zawodników KŻ Orzeł Łódź, jak i tych występujących na co dzień w PGE Ekstralidze. Na kibiców podczas wydarzenia czekać będzie wiele atrakcji i konkursów. Fani będą mogli m.in. wygrać karnet na mecze Orła w sezonie 2022!  Wraca parada motocykli. Zgłosiło się ponad 200 uczestników. Kierowcy jednośladów z całej Polski przed rozpoczęciem zmagań zrobią rundę honorową dookoła toru, oznajmiając rykiem silników całej Łodzi, że wielkie zawody są otwarte.

Przy okazji Meczu Narodów na Moto Arenie nastąpi otwarcie nowej kwiaciarni H.Skrzydlewska. Jak zapowiedział Witold Skrzydlewski, cały dochód z jej funkcjonowania zasili budżet Orła Łódź. W nowo otwartej kwiaciarni będzie można również otrzymać bezpłatny Program Meczowy w wersji kolekcjonerskiej.

Reklama

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz