Reklama
Reklama
Reklama

Mecze barażowe z VAR-em

Czas < 1 min czytania
Mecze barażowe z VAR-em

LODZ.09.05.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - GKS JASTRZEBIE N/Z MATEUSZ ZLOTNICKI, MICHAL BOJDYS, CZERWONA KARTKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Reklama

Małymi krokami ŁKS wraca na dobrą drogę, dla Widzewa mecz z Arką to ostatni dzwonek żeby załapać się na baraże.

Reklama

Jeżeli łódzkie drużyny zagrają o ekstraklasę, rozjemcom ich meczów pomagał będzie system VAR. Poinformował dziś o tym na Twitterze prezes PZPN – Zbigniew Boniek.

ŁKS udział w barażach chyba już sobie zapewnił. Oczywiście przed podopiecznymi Ireneusza Mamrota trudne mecze z czołówką tabeli, ale bezpieczne pięć punktów przewagi nad szóstym miejscem pozwala na spokojne dokończenie rundy zasadniczej.

Widzew ma nieco trudniej, bo jego marzenia o ekstraklasie może pogrzebać już teraz Arka Gdynia. Nawet jeżeli widzewiacy wygrają szansę na wejście do baraży są iluzoryczne.

Pozostaje trzymać kciuki za obie łódzkie drużyny. W tym sezonie Fortuna 1 Ligi, arbitrzy nie zawsze podejmowali dobre decyzje w meczach ŁKS-u i Widzewa, więc VAR jako ostatnia instancja i źródło teoretycznie nieomylne, może zadziałać na korzyść walczących o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej zespołów.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama