Reklama
Reklama

Miłe złego początki. Radomka lepsza od Grot Budowlanych

Czas < 1 min czytania
Miłe złego początki. Radomka lepsza od Grot Budowlanych

LODZ. 18.12.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. GROT BUDOWLANI LODZ - #VOLLEYWROCLAW N/Z JULIA SZCZUROWSKA, WERONIKA CENTKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Zespół Jakuba Głuszaka długo stawiał opór faworytowi, ale ostatecznie to goście z Radomia wygrali i zapisali na swoim koncie kolejny komplet punktów.

Reklama

Po udanej pierwszej odsłonie jednego z najciekawiej zapowiadających się meczów 16. kolejki TAURON Ligi w kolejnych partiach zawodniczki i kibice Grot Budowlanych Łódź nie mieli już powodów do zadowolenia. Choć łodzianki ambitnie walczyły z mocniejszym kadrowo rywalem, E.LECLERC MOYA Radomka Radom wygrała trzy kolejne partie i cały mecz 3:1.

Najlepszą siatkarką meczu wybrana została Kornelia Moska, która rok temu zamieniła Łódź na Radom. Najlepiej punktującą zawodniczka była z kolei szalejąca na skrzydłach Natalia Murek (22). Dzięki zwycięstwu przyjezdne awansowały w tabeli TAURON Ligi na czwarte miejsce, spychając Grot Budowlanych na szóstką lokatę. Obie drużyny przedziela ŁKS Commercecon Łódź, który rozegrał jednak jeden mecz mniej.

Reklama

Grot Budowlani Łódź – E.LECLERC MOYA Radomka Radom 1:3 (25:23, 23:25, 23:25, 19:25)

Skład Grot Budowlanych Łódź: Monika Fedusio, Anna Lewandowska, Julia Szczurkowska, Zuzanna Górecka, Małgorzata Lisiak, Martyna Łazowska, Justyna Łysiak (libero) oraz Paulina Damaske, Weronika Centka, Justyna Kędziora.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźsiatkówkaTauron Liga

Dodaj komentarz

Reklama