Młodzi ełkaesiacy strzelają niczym Dominguez i Kelechukwu! Zobacz świetną bramkę piłkarzy Akademii ŁKS

Reklama

Czas < 1 min czytania

Wygląda na to, że Antonio Dominguez i Ebenezer Kelechukwu Ibe-Torti mają godnych następców! Taki widok musi cieszyć sympatyków ŁKS-u.

Reklama

W biało-czerwono-białej stronie miasta nie zdążyły jeszcze ucichnąć słowa podziwu o pięknej akcji bramkowej z Fortuna Pucharu Polski, w której Hiszpan obsłużył Nigeryjczyka kapitalnym podaniem, a Akademia ŁKS zdążyła podzielić się w mediach społecznościowych nagraniem trafienia, które niezwykle mocno przywodzi na myśl bramkę otwierającą spotkanie w Janikowie.

Wspomniany gol padł podczas meczu drużyny ŁKS U-11 rozgrywanego w ośrodku przy ul. Minerskiej i pomimo młodego wieku piłkarzy trzeba przyznać, że zarówno tempo wyprowadzenia przez ełkaesiaków kontrataku, dokładność asystenta, jak i skuteczność oraz opanowanie strzelca zasługują na oklaski. Pozostaje jedynie liczyć na to, że młodzi piłkarze ŁKS-u będą zaliczać więcej tak imponujących trafień.

„Oryginał” powyższej akcji można z kolei przypomnieć sobie w skrócie sobotniego meczu ŁKS-Unia Janikowo przygotowanym przez ekipę ŁKS TV:

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz