Reklama
Reklama
Reklama

Na pewno nie 0:0? Miedź lubi strzelać, a ŁKS…

Czas 2 min czytania
Na pewno nie 0:0? Miedź lubi strzelać, a ŁKS…

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Miedź Legnica jest nie tylko liderem Fortuna 1 Ligi, ale też najskuteczniejszą drużyną zaplecza PKO Ekstraklasy. ŁKS wypada w tej statystyce znacznie gorzej, jednak u siebie będzie chciał się poprawić.

Reklama

Legniczanie tylko czterokrotnie nie zdobyli w tym sezonie gola w meczu ligowym. Do takiej sytuacji doszło między innymi w jesiennym meczu z ŁKS-em przegranym przez Miedź na własnym terenie 0:2. Zespół Wojciecha Łobodzińskiego strzelił dotychczas 44 bramki, co daje mu średnią 1,8 na mecz. Nieznacznie gorsza jest Arka Gdynia (43). Żaden inny ligowiec nie przekroczył „czterdziestki”.

Najbliższy rywal „Miedzianki” zapisał na swoim koncie 27 trafień (1,1/mecz). Drogi do bramki rywali łodzianie nie znaleźli w 8 z 24 występów w bieżących rozgrywkach, czyli nie strzelają przeciętnie w co trzecim meczu. Jako że ostatnio nie byli w stanie pokonać bramkarza Stomilu dwie kolejki temu, to statystycznie rzecz ujmując po dublecie w Rzeszowie, ustrzelić powinni też coś również w piątek w meczu z liderem.

Reklama

W starciu pierwszej z szóstą siłą Fortuna 1 Ligi forBET za remis 0:0 wypłaci wygraną po kursie 7.40. Co ciekawe, tak samo wyceniane jest minimalne zwycięstwo ŁKS-u 1:0. Najbardziej prawdopodobny wynik to 1:1 (5.40). Za wygraną łodzian 2:1 zarobić można po atrakcyjnym kursie 11.00, a jeśli pokonają Miedź 3:2 to aż 45.00! Jak wyceniane są inne wyniki i na co warto postawić w piątkowym meczu?

forBET podbija kurs na ŁKS! Skorzystaj z turbo doładowania i postaw na swoich (SZCZEGÓŁY)

Pełną, zawierająca ponad 100 zakładów ofertę forBET-u na to spotkanie znaleźć można na stronie firmy (SPRAWDŹ I ZDECYDUJ, O CO GRASZ). Dla nowych graczy sponsor ŁKS-u przygotował wiele atrakcyjnych bonusów, dzięki którym zgarnąć można nawet dodatkowe 2350 zł, z czego 150 dzięki kodowi LODZKISPORT przygotowanemu specjalnie dla naszych czytelników (WIĘCEJ).

*forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18. roku życia.

Reklama

ŁKS Łódź – Miedź Legnica / piątek 25 marca 2022 r., godz. 20:30

Piłka nożna

forbetFortuna 1 LigaŁKS ŁódźMiedź Legnica

Dodaj komentarz

Reklama