Reklama
Reklama
Reklama

Najlepsze drużyny już w ten weekend zagoszczą w Łodzi

Czas < 1 min czytania
Najlepsze drużyny już w ten weekend zagoszczą w Łodzi

Treningi UKS-u NOWA Łódź (fot. facebook.com/uksnowalodz)

W dniach 11-12 czerwca Łódź stanie się stolicą polski unihokeja. To właśnie w naszym mieście odbędzie się turniej młodzików, który wyłoni najlepszą drużynę w całym kraju. Łódź reprezentować będzie drużyna UKS Nowa Łódź.
Reklama

Łódź na dwa dni stanie się stolicą unihokeja w Polsce

W najbliższy weekend, tj. 11-12 czerwca Łódź będzie gospodarzem mistrzostw Polski młodzików. W hali MOSiR przy ul. Skorupki 21 zagrają najlepsze drużyny unihokeja z całej Polski. Wśród nich dwie najlepsze ekipy Łódzkiej Ligi Unihokeja minionego sezonu: LUKS Góra Św. Małgorzaty i UKS Dziewiątka Sieradz. Te ekipy wywalczyły bezpośredni awans na mistrzostwa Polski. W zawodach udział wezmą również zawodnicy UKS-u Nowa Łódź, którzy Łódzką Ligę Unihokeja zakończyli na 3. lokacie, ale z racji funkcji gospodarza także mają swoje miejsce w turnieju. 

Reklama

Wiceprezes Polskiego Związku Unihokeja w rozmowie z nami powiedział, że drużynę UKS-u Nowa Łódź stać na miejsce w środku stawki, ale zadanie to nie będzie łatwe.

CZYTAJ TEŻ>>>Łódź gospodarzem mistrzostw Polski. Jak daleko zajdzie UKS Nowa Łódź?

Reklama

Oprócz wyżej wymienionych ekip w Łodzi zjawią się również zawodnicy z: Nowego Targu, Tychów, Łochowa, Zielonki, Paczkowa, Kołaczkowa, Poznania, Godkowa i Gdyni. 

Początek zawodów planowany jest na sobotę o godzinie 11:00. Tego dnia spotkania będą toczyć się aż do godziny 17:00. W niedzielę natomiast zawodnicy zaczną o 9:30 i skończą o 15:30. 

Wstęp na wydarzenie zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, jest darmowy.

Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger ŁódźŁódzka Liga UnihokejaUKS NOWA Łódźunihokej

Dodaj komentarz

Reklama