Niepokojące wieści dotyczące Widzewa. W zespole są kolejni zakażeni

Widzew trening (fot. widzew.com)

Reklama
Czas < 1 min czytania

W sobotę piłkarze Widzewa przeszli testy na obecność koronawirusa. Niestety wyniki nie są optymistyczne. Jak donosi widzew24.pl, w zespole są kolejne zakażenia.

W środę Widzew poinformował o dwóch przypadkach zakażenia koronawirusem w pierwszym zespole. Z tego powodu cały zespół oraz sztab szkoleniowy zostali oddelegowani na kwarantannę, która miała się zakończyć w tym tygodniu. Dzięki temu widzewiacy mogliby odbyć kilka jednostek treningowych przed prestiżowym starciem z Legią Warszawa w 1/16 Pucharu Polski.

Niestety, zdaniem widzew24.pl, wyniki sobotnich testów nie były tak optymistyczne, jak się spodziewano, bowiem wykazały one kolejne zakażenia wśród piłkarzy pierwszego zespołu.

Reklama

Na razie nie wiadomo ilu zawodników jest zakażonych, ale skala zjawiska jest na tyle duża, że w Łodzi poważnie rozważają przełożenie meczu z Legią. Ciężko w chwili obecnej przewidzieć czy tak się stanie, czy jednak władze polskiej piłki uznają, że spotkanie ma się odbyć, a wykluczeni z niego będą jedynie zawodnicy z pozytywnym testem na obecność koronawirusa.

Czekamy więc na oficjalne wieści w tej sprawie. Te powinny pojawić się w ciągu kilku godzin.

fot. widzew.com

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz