Reklama
Reklama

Niesamowita historia ŁKS-u Commercecon

Czas < 1 min czytania
Niesamowita historia ŁKS-u Commercecon
Siatkarki ŁKS-u Commercecon mają moc nie tylko na boisku.

Reklama

Siatkarki ŁKS-u Commercecon, jak co roku, podczas play-offów prowadzą akcję #WygrywaMyPomagaMY. W jej ramach, po każdym wygranym meczu, MVP spotkania przywozi do schroniska na Marmurowej, karmę dla wybranego psa. W tym sezonie, bohaterem pierwszego spotkania z Radomką był Rino, a drugiego Sonia. Oba psy znalazły nowy dom w trakcie play-offów. Ełkaesianki i tak dotrzymały słowa i przywiozły karmę dla całego schroniska.

Reklama

ŁKS Commercecon znalazł dom dla Rino i Soni. Czas na Herosa

To jest tak piękne, że aż boimy się uwierzyć, że jest prawdziwe! Pierwszy mecz fazy play-off zagraliśmy dla Rino. Wygraliśmy, ale zanim mecz się zakończył, Rino był już w nowym domu. Teraz historia się powtórzyła! Spotkanie w Radomiu zagraliśmy dla Soni, ale ta cudna suczka również podzieliła się karmą z innym psiakami Schronisko dla Zwierząt w Łodzi! Sonia jest już w nowym domu. Życzymy jej i nowym opiekunom wszystkiego wspaniałego – napisał na swoim Facebooku, ŁKS Commercecon.

Pierwszy mecz półfinałowy Łódzkie Wiewióry zagrają dla Herosa – 10-letniego psa, który w schronisku przebywa od kwietnia 2020 roku. Heros to duży pies, który swoją posturą budzi respekt. Ma za sobą tragiczne wydarzenie – został poraniony maczetą, na szczęście udało się go uratować. Teraz czeka na nowych opiekunów, którzy zapewnią mu dużo miłości, ale również zadbają o jego potrzebę ruchu.

Reklama

Pierwszy mecz półfinałowy ŁKS Commercecon zagra z Developresem Bella Dolina Rzeszów, 21 kwietnia.

Reklama

fot: ŁKS Commercecon

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama