Reklama
Reklama

Nowa atakująca ŁKS-u Commercecon pomaga nie tylko na boisku

Czas < 1 min czytania
Nowa atakująca ŁKS-u Commercecon pomaga nie tylko na boisku

LODZ. 05.02.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - #VOLLEYWROCLAW. N/Z VALENTINA DIOUF FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Valetina Diouf, atakująca ŁKS-u Commercecon została ambasadorką Friends of Europe. To kampania poruszająca ważne tematy społeczne.

Reklama

Valentina Diouf, dołączyła do ŁKS-u Commercecon zimą 2022 roku. Atakująca zdążyła wystąpić w jednym meczu, a już rozkochała w sobie kibiców. W starciu z Jokerem Świecie, Diouf zdobyła 19 punktów w tym dwa asami serwisowymi. Po meczu włoska gwiazda została na hali, żeby zrobić sobie zdjęcie z najmłodszymi fanami.

Valetina Diouf ambasadorką Friends of Europe

Diouf była ambasadorką fundacji Laureus Italia. Jak czytamy, zajmuje się ona: „walką z przemocą, dyskryminacją i wykluczeniem społecznym, za pomocą sportu”. Atakująca wzięła również udział w inicjatywie „Hand in Hand”. Prowadziła warsztaty dla osieroconych dziewczynek z Ugandy.

Reklama

Za pośrednictwem Facebooka, nowa ełkaesianka poinformowała, że została jedną z liderek inicjatywy Friends of Europe. To organizacja szukająca rozwiązań aktualnych problemów na naszym kontynencie. Wśród wymienionych przez atakującą zagadnień znajdują się: równość płci, naprawa szkód wyrządzonych przez covid i konstruktywna polityka.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon ŁódźValentina Diouf

Dodaj komentarz

Reklama