Reklama
Reklama

Nowy członek zarządu Widzewa. Będzie odpowiadał za marketing klubu

Czas < 1 min czytania
Nowy członek zarządu Widzewa. Będzie odpowiadał za marketing klubu

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Od Nowego Roku do składu zarządu Widzewa dołączy Michał Rydz, który odpowiedzialny będzie za marketing, sprzedaż i komunikację.

Reklama

Nowy Członek Zarządu, pełniący jednocześnie funkcję Dyrektora ds. Marketingu, Sprzedaży i Komunikacji, wyłoniony został w ramach naboru ogłoszonego przez Radę Nadzorczą Widzew Łódź SA pod koniec października 2020 roku.

– Jestem fanem analityki i wykorzystania technologii oraz rozwiązań cyfrowych. Z taką intencją i podejściem przychodzę do Widzewa. Taki klub, jak każda zdrowa organizacja, powinien w obszarze marketingu i sprzedaży koncentrować się na wzroście przychodu, zysku oraz satysfakcji kibiców. Ja jestem po to, by te określenia, były odmienianie przez wszystkie przypadki – podkreślił Rydz w rozmowie z oficjalną witryną Widzewa.

Reklama

Przez ostatnie miesiące nowy członek zarządu Widzew Łódź SA odpowiadał za całość działań marketingowych oraz komunikacyjnych w Polonii Warszawa. Równocześnie pełnił rolę Lidera Offeringu w Sii Polska, gdzie zajmował się sprzedażą, zarządzaniem portfolio klientów oraz budową oferty w obszarze marketingu. 

Jest laureatem wielu nagród branżowych, takich jak Złote Spinacze czy EB Stars. Ukończył wydział Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz wiele kursów w obszarze zarządzania oraz komunikacji. Prywatnie jest kibicem Widzewa i właśnie z klubem z al. Piłsudskiego związał swoją zawodową przyszłość. 

– Praca dla Widzewa to ogromny przywilej, ale i zobowiązanie. Przychodzę tutaj przede wszystkim z dużą pokorą, bo wiem jak wiele ten klub znaczy dla całej społeczności fanów, w tym i dla mnie. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży właśnie tutaj. Od Nowego Roku czas na ciężką pracę i rozbudowę strategii marketingu oraz sprzedaży – wyjaśnił Michał Rydz.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama