Reklama
Reklama

Nowy układ krzesełek na stadionie ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Nowy układ krzesełek na stadionie ŁKS-u

fot. ŁKS Łódź

Podczas meczów rundy wiosennej trybuny obiektu przy al. Unii będą prezentować się inaczej niż przed przerwą zimową.

Reklama

Rozmieszczenie krzesełek na nowo budowanym Stadionie im. Władysława Króla budziło wśród kibiców ŁKS-u niemałe emocje. Projekt przeznaczony do realizacji nie wszystkim przypadł do gustu – dyskutowano o najdrobniejszych jego detalach takich jak czarny kontur liter tworzących napis „ŁKS Łódź” czy układ krzesełek składających się na biało-czerwono-biały gradient.

W ostatnich dniach obiekt przy al. Unii przeszedł kolejną metamorfozę. Wszystko z uwagi na dostosowanie układu krzesełek na „starej” części obiektu do wyglądu tych, które zamontowano na pozostałych sektorach.

Reklama

Niby tak jak wcześniej, ale… nie do końca

Zdecydowano się tylko na częściowe przedłużenie charakterystycznego, „rozpikselowanego” biało-czerwono-białego pasa, który oplata teraz także łuki starej części stadionu (sektory A i C). W pozostałej części trybuny zachodniej zachowany został dotychczasowy układ: krzesełka na sektorze VIP pozostały czerwone, a na okalających go sektorach B1, B2, B3 i B4 – białe. Widoczny wcześniej w tej części stadionu napis „ŁKS Łódź” został jednak zdemontowany. Tworzące go czerwone siedziska zamontowano na łukach obiektu.

Nowemu układowi krzesełek na stadionie ŁKS-u można przyjrzeć się m.in. w najnowszym raporcie z placu budowy opublikowanym przez ŁKS TV (więcej na ten temat TUTAJ).

Reklama
fot. screen / ŁKS TV

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódźstadion imienia Władysława Króla

Dodaj komentarz

Reklama