Reklama
Reklama

O zwycięstwo i lepszą przyszłość

Czas < 1 min czytania
O zwycięstwo i lepszą przyszłość

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź / fot. Bina Bi

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódz nie wygrał już od 5 spotkań.  Złą passę drużyna zamierza jednak przerwać w najbliższą sobotę, kiedy to zmierza się u siebie z Lokomotivem Czerwieńsk.

Reklama

Śmiało można stwierdzić, że lepszej okazji do przełamania dla łodzian nie będzie. Lokomotiv Czerwieńsk to beniaminek Ekstraligi, który zajmuje w niej obecnie ostatnie miejsce. Z pośród 9 pierwszych meczów udało mu się wygrać zalewie jeden. Było to spotkanie z KS Góralami Nowy Targ, które rozegrane w ramach poprzedniej kolejki spotkań. Górale ulegli najsłabszej obecnie drużynie w stawce dość sensacyjnie 8:12.

W 2019 roku AZS na własnym parkiecie był wstanie wygrać z Czerwieńskiem aż (!) 15:1, ale wówczas była to zupełnie inna drużyna. Ostatni mecz pomiędzy AZS-em a Lokomotivem rozegrany został w Czerwieńsku i zakończył się zwycięstwem łodzian 7:6. Co ciekawe, było to ostatnie spotkanie AZS-u PŁ UMED Cochise Burger, które udało się mu wygrać w bieżących rozgrywkach. Mecz ten nie układał się po myśli łódzkiej drużyny, która musiała wykazać się nie lada charakterem, by odwrócić jego losy.

Reklama

Gospodarze mają swoje problemy (m.in. kontuzje i choroby), ale będą musieli wejść w sobotę na wyżyny swoich umiejętności, bo czeka ich mecz, który może zadecydować o ligowym bycie w sezonie 2022/23.

Sportowcy zgodnie powtarzają, że gra z kibicami jest niesamowitym bodźcem napędzającym do lepszej gry. Z tego też powodu gorąco zachęcamy do przyjścia 22 stycznia o godz. 19:00 do hali MOSiR przy ul. Małachowskiego i kibicowania unihokeistom.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ TABELĘ ROZGRYWEK

Reklama

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łodź – Lokomotiv Czerwieńsk / sobota 22 stycznia 2022 r., godz. 19:00

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódźunihokej

Dodaj komentarz

Reklama