Reklama
Reklama
Reklama

Oficjalnie: Mąka podpisał nowy kontrakt

Czas < 1 min czytania
Oficjalnie: Mąka podpisał nowy kontrakt
Reklama

Koniec sagi z pomocnikiem Widzewa w roli głównej. We wtorek łódzki klub oficjalnie poinformował, że były kapitan zespołu podpisał kontrakt wiążący go z drużyną z al. Piłsudskiego do końca sezonu 2020/2021.

Reklama

Sytuacja Daniela Mąki od dawna była bardzo niepewna i wydawało się już niemal pewne, że zbliża się koniec trwającej 4 lata przygody piłkarza z Widzewem. Ostatecznie 32-latek przekonał jednak do siebie nowy sztab szkoleniowy i dostanie szansę, by wspomóc klub w pierwszoligowej kampanii.

– Cieszę się, że mogę kontynuować z Widzewem drogę w górę. Dostałem szansę i ode mnie zależy jak ją wykorzystam. Wierzę w swoje umiejętności i niejednokrotnie udowadniałem na co mnie stać. Sportowo i fizycznie czuję się dobrze, więc zaczynam walkę o powrót do rywalizowania na treningach o miejsce w składzie – powiedział po podpisaniu kontraktu w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Reklama

Daniel Mąka jak dotąd rozegrał 110 meczów z herbem Widzewa na piersi. Zdobył w nich 29 bramek. Najlepszymi statystykami mógł pochwalić się w trzecioligowym sezonie 2016/2017, kiedy to z 17 bramkami w 32 występach był najlepszym strzelcem ówczesnego zespołu.

fot. Kamila Matusiak / widzew.com

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama