Reklama
Reklama
Reklama

Orzeł Łódź apeluje do fanów: „Wesprzyjcie naszych sponsorów”

Czas < 1 min czytania
Orzeł Łódź apeluje do fanów: „Wesprzyjcie naszych sponsorów”

Żużlowcy Orła Łódź przegrali z Abramczyk Polonią Bydgoszcz (fot. Marian Zubrzycki)

Sytuacja bardzo wielu firm jest niezwykle trudna. Epidemia koronawirusa negatywnie wpływa na kondycję finansową przedsiębiorstw, także tych, które inwestują w łódzki sport. Stąd apel włodarzy Orła Łódź do kibiców o wparcie sponsorów łódzkiej ekipy.

Reklama

Z powodu epidemii koronawirusa w Polsce pod znakiem zapytania stoi cały sezon żużlowy w Polsce. Kluby nie wiedzą czy i ewentualnie kiedy będą mogły rozpocząć zmagania w 2020 roku. Taka sytuacja sprawia, że problematyczne staje się utrzymanie pracowników. Nie pomagają także problemy finansowe sponsorów.

Dlatego też władze Orła Łódź postanowiły wystosować apel do swoich kibiców z prośbą o wsparcie firm, które dotychczas wspierały czarny sport w Łodzi.

Reklama

„Jeśli jesteś naszym kibicem, pomóż przetrwać tym, którzy pomagali przetrwać nam! Mamy naprawdę wielu partnerów, którzy działają w różnych branżach. Jeśli zepsuło Ci się auto – napraw je u naszego sponsora. Jeśli kupujesz wędliny – rób to w zaprzyjaźnionej firmie. Jeśli musisz coś wydrukować – zgłoś się do naszego klubowego przyjaciela. Nie zapomnij także o naszym sponsorze strategicznym – kwiaty mogą umilić te trudne dni. Możesz je zamówić dla bliskiej Ci osoby, przez internet, z dostawą pod wskazany adres. Wszystkich naszych partnerów znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce SPONSORZY (www.orzel.lodz.pl/sponsorzy). Pamiętaj! Jeśli teraz pomożemy im – oni pomogą nam!” – czytamy w komunikacie na orzel.lodz.pl.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama