Reklama
Reklama
Reklama

Orzeł Łódź rozpoczął sprzedaż karnetów

Czas 2 min czytania
Orzeł Łódź rozpoczął sprzedaż karnetów

Kibica Orła Łódź podczas meczu na stadionie przy ul. 6 Sierpnia (fot. KŻ Orzeł Łódź)

Kibice Orła, mogą już kupować karnety. Dlaczego warto?

Reklama

Wystartowała sprzedaż karnetów na mecze KŻ Orzeł Łódź w sezonie 2022 w eWinner 1. Lidze. Stałe wejściówki na żużlowe zawody można kupować za pośrednictwem platformy kupbilet.pl oraz w kwiaciarni H. Skrzydlewska na stadionie Moto Arena Łódź. Wszystkie szczegóły dostępne są na www.orzel.lodz.pl

Oprócz karnetów w związku z okresem świątecznym Klub przygotował dla kibiców bogatą ofertę sprzedażową. Cały czas do nabycia są specjalne bony podarunkowe, które można wymienić na gadżety klubowe lub na wspomniany karnet. Cały czas aktualna jest również akcja kwiaciarni H. Skrzydlewska związana z voucherami: “Weź paragon, odbierz voucher, zobacz mecz!”. Biorąc w niej udział można zdobyć bilety na mecze Orła w sezonie 2022. Poza wspomnianą akcją w kwiaciarni ulokowanej na Moto Arenie Łódź przygotowano specjalny 20% rabat na cały asortyment. Cały dochód z funkcjonowania kwiaciarni przy ul. 6 Sierpnia 71 jest przeznaczony na działalność klubu.

Reklama

Karnet na mecze KŻ Orzeł Łódź w sezonie 2022 upoważnia posiadacza do pierwszeństwa w wyborze miejsca udostępnionego na wskazanych trybunach podczas meczów eWinner 1. Ligi. Stała wejściówka na nowy sezon obowiązuje na 7 meczów rundy zasadnicznej z wyłączeniem fazy play off. Klub udostępnił w sprzedaży karnety na wszystkie trybuny, w tym istnieje możliwość zakupu karnetów VIP. 

Do nabycia są m.in. karnet „Normalny Plus”  w cenie 350 złotych z możliwością wjazdu na parking przy stadionie w dniu meczu czy też karnet „Normalny” w promocyjnej cenie 260 złotych. Do sprzedaży trafiły również karnety ulgowe i juniorskie w cenie już od 60 złotych. 

W sezonie 2022 cena pojedynczego biletu na żużlowy mecz KŻ Orzeł Łódź kosztować będzie 40 złotych. Podobnie, jak w sezonie 2021 obowiązywać będzie promocja „Im szybciej, tym taniej”. 

Reklama

Wszystkie szczegóły i pełen cennik związany ze sprzedażą karnetów na mecze KŻ Orzeł Łódź dostępne są na www.orzel.lodz.pl oraz w mediach społecznościowych klubu (Facebook, Instagram, Twitter). 

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama