Reklama
Reklama
Reklama

Oto zestaw pamiątek na otwarcie stadionu ŁKS-u!

Czas 2 min czytania
Oto zestaw pamiątek na otwarcie stadionu ŁKS-u!

fot. ŁKS Łódź

Poznaliśmy szczegóły dotyczące specjalnego zestawu pamiątek, który trafi do sprzedaży w związku z otwarciem nowego stadionu ŁKS-u. Jego sprzedaż rozpoczęła się we wtorek.

Przygotowaliśmy specjalny zestaw, w którym znajdą się koszulka, szal oraz pamiątkowy, kolekcjonerski bilet. Zestaw będzie limitowany, a wszystkie elementy wchodzące w jego skład zostaną oznaczone numerem i certyfikatem. Już wkrótce będzie on dostępny dla kibiców, kolekcjonerów i sympatyków klubu – mówił podczas ubiegłotygodniowej konferencji prezes ŁKS-u, Tomasz Salski. Dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące pamiątkowego zestawu.

Reklama
fot. ŁKS Łódź

Na koszulce (wykonana na szablonie adidasa) oraz na bilecie (podłużny, wykonany z tektury, z ozdobnym, złotym napisem „Stadion Króla”) znalazła się grafika znana już fanom klubu z al. Unii z nowej karty kibica – tłum postaci w bieli i W czerwieni zmierza na stadion, a w nim maszerują rodziny, dzieci czy seniorzy. Na szaliku znalazł się z kolei zarys bryły stadionu, podobizna jego patrona oraz napis „Otwarcie Stadionu Króla”. Całość zapakowana została w czarne pudełko ozdobione przeplatanką.

fot. ŁKS Łódź

Za zestaw trzeba zapłacić 199 (posiadacze karnetów i mini karnetów) lub 219 (bez karnetu) złotych. Jego sprzedaż rozpoczęła się we wtorek od 15:00 w kasach biletowych przy al. Unii. Zestaw sprzedawany jest jedynie w komplecie (wyjątkiem jest pamiątkowy bilet, który kosztuje 10 zł).

Reklama
Grafika: ŁKS Łódź
Godziny otwarcia kas biletowych w najbliższych dniach:
  • wtorek (19 kwietnia): 15.00 – 19.00
  • środa: (20 kwietnia): 15.00 – 19.00
  • czwartek (21 kwietnia): 12:00 – 19:00
  • piątek (22 kwietnia): 10:00 – 21:00

Piłka nożna

ŁKS Łódźstadion imienia Władysława Króla

Dodaj komentarz

Reklama