Reklama
Reklama
Reklama

Otwarcie stadionu ŁKS-u. „Tu jest wasz dom”

Czas < 1 min czytania
Otwarcie stadionu ŁKS-u. „Tu jest wasz dom”
- Tu jest wasz dom to jest wasze miejsce - przywitał kibiców, na otwarciu stadionu ŁKS-u Tomasz Salski, właściciel klubu z al. Unii.
Reklama

Uroczystości otwarcia stadionu ŁKS-u rozpoczęła prezentacja wszystkich sekcji klubu z al. Unii 2. Piłkarzy, koszykarzy, siatkarki i bokserów wyprowadzili Leon Krawczyk i Tymoteusz Dopierała zawodnicy akademii z rocznika 2016.

Reklama

Marek Dziuba, Ryszard Polak, Marek Łopiński, czyli szefowie mistrzowskiej drużyny z sezonu 1997/1998 zostali odznaczeni przez Tomasza Salskiego, właściciela ŁKS -u i Jacka Lipińskiego ze Stowarzyszenia Kibiców ŁKS-u za zasługi dla łódzkiego klubu.

– Dziesięć lat temu mówiłem że jesteśmy nowym pokoleniem które dokłada cegiełkę do historii tego klubu. Myślę o najmłodszych kibicach i następnych pokoleniach. Myślę że przyszłość może być dużo lepsza. W imieniu całej ełkaesiackiej rodziny chciałbym podziękować Hannie Zdanowskiej, prezydent Łodzi za podjęcie decyzji o rozbudowie stadionu. Wszystkich tych którzy są tutaj pierwszy raz albo dawno ich nie było, chciałbym powitać i powiedzieć, żeby czuli się jak w domu. Parafrazując słowa kibicowskiej piosenki: „Tu jest wasz dom to jest wasze miejsce” – powiedział Salski.

Reklama

fot: ŁKS

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama