Reklama
Reklama

Otylia Jędrzejczyk zaprasza dzieci na zajęcia pływackie

Czas < 1 min czytania
Otylia Jędrzejczyk zaprasza dzieci na zajęcia pływackie

Otylia Jędrzejczyk Fot. Łukasz Szeląg

Blisko 250 dzieci weźmie udział w największym w tym sezonie Otylia Swim Tour, który odbędzie się w 4 lipca w Łodzi.

Reklama

Warsztaty dla młodych adeptów pływania zorganizuje Fundacja Otylii Jędrzejczak, a już teraz przyjmowane są zapisy wszystkich chętnych młodych adeptów pływania.

Otylia Swim Tour to całodniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży zarówno w wodzie, jak i na lądzie. – Przekazujemy kompleksową wiedzę nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, bo w czasie, gdy młodzi adepci pływania trenują w wodzie i w sali gimnastycznej, to ich rodzice mogą spotkać się m.in. z psychologiem sportowym i dietetykiem – mówi Otylia Jędrzejczak.

Reklama

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej https://otyliaswimtour.pl/. – Zapraszam do rejestracji, bo dzisiaj, gdy powoli wychodzimy z pandemii, dostrzegamy konieczność jeszcze większego zadbania o aktywność fizyczną dzieciaków. Naszym zadaniem jest nie tylko nauczenie ich poszczególnych elementów pływania, czy ćwiczeń ogólnorozwojowych, ale także, a może przede wszystkim, sprawienie, że będą się dobrze bawić. Jeśli sport nie będzie im sprawiał frajdy, nie będzie szans, by wytrwali w reżimie treningowym – dodaje Jędrzejczak.

Zajęcia odbędą się w nowoczesnym kompleksie sportowym Zatoka Sportu. W trakcie warsztatów kilkunastu trenerów współpracujących z Fundacją Otylii Jędrzejczak zwraca uwagę na wszystkie szczegóły związane z treningiem w wodzie i na lądzie. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję m.in. doskonalić skoki do wody, czy poszczególne style pływackie. Otrzymają też pakiety ufundowane przez Fundację Otylii Jędrzejczak oraz jej partnerów. W przerwie między zajęciami mają też zapewniony obiad.

Zajęcia Otylia Swim Tour współfinansowane są przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a zajęcia w Zatoce Sportu współfinansowane będą także przez miasto Łódź.

Reklama

Inne sporty

Otylia JędrzejczykPływanie

Dodaj komentarz

Reklama