Reklama
Reklama

Patryk Bryła zostaje w ŁKS

Czas < 1 min czytania
Patryk Bryła zostaje w ŁKS

Jeden z najlepszych piłkarzy zakończonego w sobotę sezonu pierwszej ligi zostaje w ŁKS. Działacze beniaminka ekstraklasy przedłużyli umowę z Patrykiem Bryłą. Nowy kontrakt podpisany został do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Reklama

Bryła związał się z ŁKS w lutym 2016 roku. Pomocnik świętował z łódzkim klubem trzy awanse. Z trzeciej ligi do drugiej, z drugiej do pierwszej i teraz do ekstraklasy. W tym sezonie prezentował się wyśmienicie. Należał do czołowych piłkarzy nie tylko ŁKS, ale całej pierwszej ligi.

W rozgrywkach I ligi pomocnik strzelił osiem goli i zanotował dziewięć asyst. – Przygoda Patryka z ŁKS od trzeciej ligi do ekstraklasy ma swoją kontynuację, z czego się bardzo cieszymy. O zaletach Patryka, o tym co zrobił dla ŁKS nie trzeba nikomu przypominać. Życzylibyśmy sobie, aby ta bezkompromisowość i odwaga Patryka na boisku zaskakiwała zawodników drużyn przeciwnych także w ekstraklasie. Jestem przekonany, że tak właśnie będzie – podkreśla cytowany przez oficjalną stronę klubu Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama