Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarz ŁKS-u wyróżniony po derbach Łodzi

Czas < 1 min czytania
Piłkarz ŁKS-u wyróżniony po derbach Łodzi

Mikkel Rygaard z ŁKS i Patryk Stępiński z Widzewa, fot. Marian Zubrzycki

Mikkel Rygaard znalazł się w najlepszej jedenastce 14. kolejki Fortuna 1 Ligi tygodnika Piłka Nożna.

Reklama

Mikkel Rygaard był jednym z najlepszych piłkarzy ŁKS-u w derbach Łodzi. Duński pomocnik zdominował grę w środku pola, bardzo dobrze radził sobie z Tettehem i Muchą i świetnie wykonywał stałe fragmenty gry. Po tym jak opuścił boisko, gra Rycerzy Wiosny w środku pola bardzo się pogorszyła i Widzewowi udało się zdobyć drugą bramkę. To już drugi taki przypadek, kiedy po zejściu Rygaarda ŁKS traci prowadzenie. Podobnie było w meczu z GKS-em Jastrzębie, w którym podopieczni Kibu Vicuny prowadzili 2:0, a ostatecznie zremisowali 2:2.

W pomeczowych ocenach Rygaard dostał od nas 5-

Reklama

„Wreszcie pokazał, że jest prawdziwym wikingiem. Walczył o każdą piłkę, nie odpuszczał pomocnikom Widzewa nawet na chwilę, błyszczał umiejętnościami technicznymi i groźnie atakował ze stałych fragmentów. Rygaard był tak zacięty, że nawet kiedy kibice gospodarzy rzucali w niego przedmiotami zacisnął zęby i posłał z rzutu rożnego zabójczą piłkę w pole karne. Po tym jak zszedł z boiska gra ŁKS-u stanęła.”

Najlepsza jedenastka 14. kolejki tygodnika Piłka Nożna

Leszczyński (Chrobry) – Wojciechowski (GKS Katowice), Kasperkiewicz (Arka) , Janiszewski (GKS Katowice), Mesjasz (Skra), Podgórski (Korona), Rygaard (ŁKS), Adamczyk (Arka), Sobczak (Zagłębie), Kozłowski (GKS Katowice) , Kobacki (Arka) 

Reklama

Piłka nożna

derby ŁodziŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama