Reklama
Reklama

Piłkarze ŁKS-u i Widzewa wyróżnieni

Czas < 1 min czytania
Piłkarze ŁKS-u i Widzewa wyróżnieni

LODZ. 08.08.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - SKRA CZESTOCHOWA N/Z STIPE JURIC, JOSE ANTONIO RUIZ LOPEZ PIRULO, ADAM MESJASZ, MIKKEL RYGAARD, NIKODEM SUJECKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Tygodnik Piłka Nożna wybrał najlepszą jedenastkę drugiej kolejki Fortuna 1 Ligi. Wyróżnieni zostali piłkarze ŁKS-u i Widzewa.

Reklama

Tygodnik Piłka Nożna wybrał najlepszą jedenastkę drugiej kolejki Fortuna 1 Ligi. Wyróżnieni zostali Pirulo z ŁKS-u i Hanousek z Widzewa. Pirulo zagrał ze Skrą Częstochowa przeciętną pierwszą połowę, chociaż przy pierwszej bramce dla ŁKS-u to on podawał do asystującego Bąkowicza. Niczym się nie wyróżniał, do momentu zdobycia pierwszej bramki. Michał Trąbka przeszywającym podaniem znalazł Hiszpana w polu karnym, ten zastawił piłkę ciałem, przymierzył i zdobył dużej urody gola. Chwilę później mógł cieszyć się z równie ładnej asysty. Dostał piłkę od Piotra Janczukowicza, pobiegł z nią przez całą połowę i wspaniale wystawił ją Maciejowi Wolskiemu, który wyskoczył w powietrze niczym najlepszy koszykarz NBA i głową umieścił futbolówkę w siatce.

O Hanousku pisaliśmy w naszych pomeczowych ocenach.

Reklama

Profesor. W środku pola najlepszy na boisku. W ogóle najlepszy. Nie tracił piłek, regulował tempo gry Widzewa, celnie i mądrze podawał. Brawo Panie Marku.

Nic dodać nic ująć.

JEDENASTKA KOLEJKI tygodnika Piłka Nożna

Reklama

Leszczyński (Chrobry)
M. Kamiński (Odra) 
Praznovsky (Chrobry).
Mijusković (Miedź) 
Marzec (Odra).
Hanousek (Widzew) – najlepszy piłkarz spotkania na Stadionie Ludowym. Z tak grającym Czechem Widzewowi będzie łatwiej o realizację ambitnych celów.
Sovsić (Sandecja) 
Antonik (Resovia) 
Pirulo (ŁKS) – miał udział przy wszystkich trafieniach łodzian w spotkaniu ze Skrą.
Frączczak (Korona) 
Rumin (GKS Jastrzębie)

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama