Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarze Widzewa ocenili mecz z Puszczą: Niedosyt

Czas 2 min czytania
Piłkarze Widzewa ocenili mecz z Puszczą: Niedosyt

Piotr Samiec-Talar i Mateusz Michalski z Widzewa Łódź Fot. Marian Zubrzycki

Spotkanie zakończyło się remisem. Bardzo nad tym ubolewamy, bo jeśli chcemy coś w tej lidze ugrać, to musimy takie mecze wygrywać – mówi Daniel Tanżyna.

Reklama

Jakub Wrąbel:

Przez większość meczu nie miałem może za dużo pracy, ale w samej końcówce rywale dwukrotnie mnie sprawdzili. Trzeba było więc koncentrację z całego spotkania przełożyć na ostatnie minuty, tak żeby nie zaliczyć żadnej wpadki. Z przebiegu gry dzisiaj przeważaliśmy, ale u siebie musimy wygrywać, więc nie zadowala nas remis, choć po ostatniej porażce pewnie trzeba go szanować. Dobrze przynajmniej, że udało się zagrać na zero z tyłu.

Bartłomiej Poczobut:

Na pewno możemy czuć pewien niedosyt. Bardzo chcieliśmy wygrać, ale niestety się nie udało. To był mecz walki. Dziś piłka częściej latała w powietrzu, niż była na ziemi. My staraliśmy się tę grę bardziej uspokoić, zrobiliśmy kilka ciekawych akcji, ale musimy więcej od siebie wymagać.

Reklama

Krystian Nowak:

Na pewno jest niedosyt, bo mieliśmy kilka dobrych sytuacji, które powinniśmy byli wykorzystać. Cieszę się, że wróciłem pod trzech meczach nieobecności. Zagrałem 90 minut, ze zdrowiem jest wszystko w porządku i mam nadzieję, że odbuduję formę sprzed kontuzji, bo jak wiadomo każda przerwa ma wpływ na dyspozycję.

Daniel Tanżyna:

Chcieliśmy się zrehabilitować po ostatnim meczu. Cieszyliśmy się, że gramy już w piątek, ale niestety nie wyszła nam ta rehabilitacja. Chcieliśmy zainkasować w tym meczu trzy punkty. Spodziewaliśmy się tego, co prezentuje Puszcza Niepołomice – typowy pierwszoligowy futbol oraz groźny stały fragment. Spotkanie zakończyło się remisem. Bardzo nad tym ubolewamy, bo jeśli chcemy coś w tej lidze ugrać, to musimy takie mecze wygrywać,

Trochę nam zabrakło. Ja robię swoją robotę z tyłu, ale byłbym w pełni zadowolony gdybym jeszcze coś strzelił. Piłka szuka mnie w polu karnym. Mogłem się lepiej zachować. Trochę nad tym ubolewam. Przed nami następny mecz. Mam nadzieję, że zdobędziemy trzy punkty, bo naprawdę te spotkania uciekają, punkty też, a dalej chcemy o coś w tej lidze grać.

Reklama

Udawało nam się stwarzać sytuacje. Musimy jednak od siebie wymagać dużo więcej. W meczach u siebie musimy zdominować rywala jak najbardziej tylko się da i strzelać bramki. Dziś skuteczność trochę zawiodła. Musimy to poprawi

Piłka nożna

Jakub WrąbelWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama