Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarze Widzewa w jedenastce sezonu

Czas < 1 min czytania
Piłkarze Widzewa w jedenastce sezonu

LODZ. 22.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA N/Z DOMINIK FRELEK, MAREK HANOUSEK, DOMINIK KUN FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Na razie jest trzech - głosowanie na kolejnych pozycjach trwa, więc pewnie piłkarzy Widzewa w jedenastce sezonu w Fortuna 1. Lidze będzie więcej.

Pierwszoligowe rozgrywki już dawno za nami, ale gdzieniegdzie trwają jeszcze podsumowania. Jedenastkę sezonu wybiera organizator ligi. Fortuna 1. Liga typuje po trzech piłkarzy na kolejne pozycje, a kibice na Facebooku głosują. Piłkarze Widzewa – jak wiadomo nie od dzisiaj – mogą liczyć na fanów.

Reklama

Bramkarzem sezonu został Jakub Wrąbel, który rywalizował z Rafałem Leszczyńskim z Chrobrego Głogów oraz Pawłem Lenarcikiem z Miedzi Legnica.

Środkowych obrońców wybrano dwóch i jednym z nich został Marek Hanousek. Drugim Michał Marcjanik z Arki Gdynia. Z kolei defensywnym pomocnikiem sezonu wybrano Dominika Kuna. W głosowaniu kibiców zebrał więcej głosów od Adama Deji z Arki oraz Michała Rzuchowskiego z Chrobrego.

Reklama

Wybory na kolejnych pozycjach przed nami.

Reklama

Piłka nożna

Dominik KunJakub WrąbelMarek HanousekWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama