Reklama
Reklama
Reklama

Przyjmująca odeszła z ŁKS-u Commercecon

Czas < 1 min czytania
Przyjmująca odeszła z ŁKS-u Commercecon

LODZ. 08.05.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - GROT BUDOWLANI LODZ. N/Z KAMILA WITKOWSKA, MARTYNA GRAJBER, ANGELIKA GAJER FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Przyjmująca ŁKS-u Commercecon następny sezon spędzi we Włoszech.
Reklama

Martyna Grajber odchodzi z ŁKS-u i zagra we włoskim Unionvolley Pinerolo. To beniaminek włoskiej ekstraklasy. – Bardzo ważne jest dla mnie być częścią ambitnego zespołu, który gra z pasją i właśnie dlatego wybrałam Pinerolo. Mam nadzieję, że przed nami sezon pełen emocji i zwycięstw. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by dostarczyć kibicom i klubowi dużo szczęścia. Nie mogę się doczekać, żeby dołączyć do zespołu– powiedziała Grajber.

Reklama

Grajber pomoże beniaminkowi włoskiej ekstraklasy

Przyjmująca z ŁKS-em zdobyła brązowy medal Tauron Ligi. – I ja, i klub daliśmy sobie szansę. Nie zostałam zaszufladkowana. To było najlepsze co mogło się wydarzyć dla mojego rozwoju. Bardzo się cieszę, że zrobiłam krok do przodu w ofensywie, bo w Polsce znana byłam z gry defensywnej. W tym sezonie pokazałam, że mogę dać drużynie dużo w ofensywie. Cieszę się, że ŁKS dał mi tę szansę, trenerzy zaufali mi w tym aspekcie. Jestem zadowolona z tego sezonu w moim wykonaniu – mówiła Grajber w rozmowie z Łódzkim Sportem. Transfer zawodniczki odbił się we włoskich mediach szerokim echem. – Pinerolo zamyka okres transferowy z przytupem. Pozyskuje Polkę Martynę Grajber. Najnowsz zakup jest bardzo ważny i zamyka żywiołowy okres transferowy beniaminka – piszą włoscy dziennikarze. Grajber ma za sobą występy w reprezentacji Polski. Z Chemikiem Police, w którym pełniła rolę kapitan zdobyła dwa mistrzostwa Polski.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon ŁódźMartyna Grajber

Dodaj komentarz

Reklama