Poznaliśmy datę meczu ŁKS-u z Legią w Fortuna Pucharze Polski

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Reklama
Czas < 1 min czytania

PZPN opublikował terminarz meczów 1/8 finału Pucharu Polski. Wiemy już, kiedy ŁKS powróci do gry po zimowej przerwie. Jego pierwszym przeciwnikiem będzie Legia Warszawa.

Przypomnijmy, że pierwszym oficjalnym meczem ŁKS-u w 2021 roku będzie starcie z Legią Warszawa w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. PZPN ustalił już termin tego spotkania, które zostanie rozegrane na wtorek 9 lutego. Pierwszy gwizdek w meczu rozgrywanym przy al. Unii wybrzmi o 20.30, a transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Do pucharowego starcia ełkaesiacy będą przygotowywać się w tureckim Side. Ich wylot planowany jest na noc z czwartku na piątek. Nad wybrzeżem Morza Śródziemnego biało-czerwono-biali mają spędzić niemal dwa tygodnie. Rozegrają w tym czasie trzy mecze sparingowe i powrócą do Łodzi na kilka dni przed meczem z Legią.

Reklama

W sobotę 20 lutego ŁKS rozegra mecz z GKS-em Tychy, który nie odbył się w pierwotnym terminie z uwagi na pojawienie się przypadków zakażenia koronawirusem w łódzkim zespole. Pierwszym rywalem Rycerzy Wiosny w rundzie rewanżowej będzie zaś Odra Opole. Starcie wicelidera z ósmą drużyną ligowej tabeli zaplanowano na weekend 26-28 lutego.

Fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódźpuchar polski

Dodaj komentarz