Reklama
Reklama

Rafał Kujawa zagra w Warszawie

Czas < 1 min czytania
Rafał Kujawa zagra w Warszawie

W sobotni wieczór Rafał Kujawa został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Polonii Warszawa. 32-letni napastnik ma wspomóc Czarne Koszule w walce o awans do II ligi.

Reklama

Rafał Kujawa to wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego. W pierwszej drużynie ŁKS-u zadebiutował 3 listopada 2007 roku, w ekstraklasowym starciu z Wisłą Kraków. Od tamtego czasu rozegrał z przeplatanką na piersi 135 meczów. Zdobył w nich łącznie 30 bramek.

Kujawa powrócił do ŁKS-u w grudniu 2017 roku i wydatnie wspomógł klub w walce o powrót do Ekstraklasy. Jednym z momentów, które będzie wspominał najlepiej ze swojej drugiej przygody w biało-czerwonych-barwach będzie bez wątpienia ubiegłoroczny mecz z Koroną Kielce. Zdobył wtedy hat-tricka, a później, zgodnie z ełkaesiacką tradycją, został uhonorowany pamiątkowym melonikiem.

Reklama

W Warszawie Kujawa spotka innego byłego ełkaesiaka, Łukasza Piątka. Ich nowy klub zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli III ligi, tracąc pięć punktów do prowadzącego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Fot. Polonia Warszawa

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama