Reklama
Reklama
Reklama

Ricardinho z ŁKS i Nowak z Widzewa w najlepszej jedenastce Fortuna 1 Ligi

Czas < 1 min czytania
Ricardinho z ŁKS i Nowak z Widzewa w najlepszej jedenastce Fortuna 1 Ligi

Ricardinho, Mikkel Rygaard i Adrian Klimczak Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Obaj piłkarze łódzkich klubów byli w swoich meczach najlepsi na boisku. Tygodnik „Piłka Nożna” wybrał ich do jedenastki 20. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Reklama

Ricardinho pojawił się na boisku w 59. minucie meczu. Potrzebował zaledwie dziesięciu minut, żeby wykorzystać błąd obrońcy i wspaniałym uderzeniem z woleja zdobył bramkę. Asystował przy golu Pirula, bez przyjęcia piłki obrócił się z nią z obrońcą na plecach i podał tak, że minęła trzech piłkarzy Stomilu docierając do Pirula, który z łatwością umieścił ją w siatce.

Niestety na kolejne popisy brazylijskiego gwiazdora trzeba będzie poczekać, bo w 90. minucie spotkania doznał kontuzji, która eliminuje go z gry na minimum cztery tygodnie.

Reklama

Krystian Nowak był najlepszym piłkarzem Widzewa w meczu z Chrobrym Głogów.

Obrońca stopował akcje przeciwników często naprawiając błędy kolegów. Wziął na siebie zadania pomocnika i swoimi podaniami rozpoczynał akcje ofensywne. W 77. minucie meczu zmusił obrońcę Chrobrego do zagrania ręką i wywalczył rzut karny, który Marcin Robak zamienił na bramkę dającą łodzianom zwycięstwo.

Jedenastka 20. kolejki Fortuna 1 Ligi według „Piłki Nożnej”

Kochalski (Radomiak) – Podgórski (Korona), Krystian Nowak (Widzew), Grzybek (Bruk-Bet), Chmiel (Sandecja), Wasiluk (Resovia), Niziołek (Odra), Gąska (Radomiak), Mak (Górnik), Ricardinho (ŁKS), Zeman (Bruk-Bet)

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama