Reklama
Reklama

Robak po pierwszym treningu: „Trener Dobi wniósł nowe zwyczaje”

Czas < 1 min czytania
Robak po pierwszym treningu: „Trener Dobi wniósł nowe zwyczaje”

Enkeleid Dobi i Marcin Robak Widzew (fot. widzew.com/Marcin Bryja)

Piłkarze Widzewa mają za sobą pierwszy trening pod okiem Enkeleida Dobiego.  Jakie wrażenie na kapitanie Widzewa zrobił nowy trener?

Reklama

– Na pewno pozytywnie. Nowy trener wniósł nowe zwyczaje, pojawiły się rzeczy, których nie robiliśmy z trenerem Kaczmarkiem. Przed nami jeszcze jednak dużo pracy. Widać, że trener Dobi ma dużo energii i mam nadzieję, że to przełoży się na naszą drużynę. Widać po chłopakach, że naprawdę go słuchają.

Widzewiacy nie mieli wiele czasu, by zresetować głowy po minionym sezonie. Teraz jednak muszą już myśleć tylko o przyszłości, bo liga startuje już za 3 tygodnie.

Reklama

– Nie było dużo czasu, by odpocząć, ale najważniejsze teraz już jest to, by jak najlepiej przygotować się do walki w I lidze. Musimy być skoncentrowani, musimy dobrze przepracować najbliższe tygodnie. A przecież po drodze mamy jeszcze mecz pucharowy. 

Marcin Robak miał już okazję odbyć dwie rozmowy z trenerem Dobim. Kapitan Widzewa wierzy w to, że zapał nowego szkoleniowca Widzewa udzieli się całej drużynie, a w ślad za tym pójdą wyniki korzystne dla łódzkiej ekipy.

– Mieliśmy już rozmowę przed treningiem, a miałem okazję rozmawiać też parę dni wcześniej. Naprawdę widać u niego pewność siebie. Wie, co chce przekazać drużynie i mam nadzieję, że to przełoży się na wyniki zespołu. Trener ma naprawdę dużą wiedzę. Liczę na to, że będziemy w stanie realizować jego założenia na murawie – zakończył Robak.

Reklama

fot. widzew.com/Marcin Bryja

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama