Reklama
Reklama

Są chętni na Pirulo. ŁKS sprzeda najlepszego zawodnika?

Czas < 1 min czytania
Są chętni na Pirulo. ŁKS sprzeda najlepszego zawodnika?

Pirulo, ŁKS/fot. Marian Zubrzycki

Pirulo, skrzydłowy ŁKS-u, znalazł sie na liście życzeń aż trzech klubów z ekstraklasy.

Reklama

Jak już informowaliśmy, Termalica Bruk-Bet Nieciecza zainteresowana jest pozyskaniem Pirulo. Beniaminek robi wszystko, by się utrzymać w ekstraklasie, a pomóc ma w tym Hiszpan z ŁKS-u. Nad jego sprowadzeniem zastanawiał się też Widzew. Tomasz Stamirowski, właściciel klubu, stwierdził w wywiadzie dla „Łódzkiego Sportu”, że zapewne udałoby się zebrać pieniądze na transfer, ale taka decyzja nie zapadnie, bo wicelider Fortuna 1. Ligi ma inne priorytety.

Ale błyskotliwy, choć nierówny Pirulo, jest łakomym kąskiem w Polsce. Dziennikarz Łukasz Olkowicz poinformował na Twitterze, że do gry chce się włączyć Radomiak Radom i Piast Gliwice. Za Hiszpana trzeba zapłacić, bo niecały rok temu, ŁKS przedłużył z nim kontrakt do czerwca 2025.

Reklama

Mało prawdopodobne jest, że Pirulo przeniesie się do Radomia. Beniaminek ekstraklasy ma mocną kadrę i z tego co słyszymy nie chce wydawać dużych pieniędzy. A ŁKS chciałby nawet pół miliona euro. Bardziej prawdopodobne jest, że na pozyskanie skrzydłowego zdecyduje się Piast Gliwice, który zarobił na transferze Patryka Sokołowskiego do Legii Warszawa.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama