Reklama
Reklama

Są terminy meczów Widzewa i ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Są terminy meczów Widzewa i ŁKS-u

LODZ. 24.09.2921 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - SKRA CZESTOCHOWA. N/Z LUKASZ WINIARCZYK, KAROL DANIELAK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Niedziela, środa, niedziela – przed Widzewem już niedługo mały maraton. ŁKS będzie miał luźniej.

Reklama

Poznaliśmy terminy meczów 25., 26. i 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. W niedzielę 3 kwietnia o godzinie 15 Widzew zagra z GKS-em Tychy w Łodzi. Już w środę 6 kwietnia o godzinie 20.30 Widzew zmierzy się z kolei w Katowicach z GKS-em. To przełożony mecz.

Za to w kolejną niedzielę 10 kwietnia o godzinie 15 zespół trenera Janusza Niedźwiedzia podejmie się w Sercu Łodzi Skrę Częstochowa. Gospodarzem będzie Skra, ale mecz odbędzie się przy al. Piłsudskiego 138.

Reklama

ŁKS – w piątek i w piątek

ŁKS i Miedź Legnica to jedyne drużyny, które zagrają ze sobą w 25. kolejce w pierwotnym terminie. Ich mecz odbędzie się 25 marca o godzinie 20.30.

W następnej serii spotkań „Rycerze Wiosny” zmierzą się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz odbędzie się w piątek 1 kwietnia o godzinie 20.30. Z kolei w 27. kolejce ŁKS gościć będzie Sandecję Nowy Sącz, a spotkanie to rozpocznie się 8 kwietnia, czyli znów w piątek, o godzinie 20.30.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama