Reklama
Reklama

Siatkarki ŁKS-u walczą o medal. Ełkeasiacy! Obecność obowiązkowa!

Czas < 1 min czytania
Siatkarki ŁKS-u walczą o medal. Ełkeasiacy! Obecność obowiązkowa!

LODZ. 14.03.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - IL CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO N/Z PAULINA MAJ-ERWARDT, MARTYNA GRAJBER, PIETRA JUKOSKI, ROBERTA RATZKE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Już w poniedziałek siatkarki ŁKS-u Commercecon postawią pierwszy krok w drodze po medal Tauron Ligi. – Zagramy na 120 proc. możliwości – zapowiada Martyna Grajber.

Reklama

Siatkarki ŁKS-u już poniedziałek o 17:30 rozegrają pierwsze spotkanie fazy play-off. Ich rywalem będzie Radomka Radom, którą w poprzednim sezonie pokonały w trudnym pięciomeczowym boju o brązowy medal. Nie było łatwo, bo łodzianki przegrały dwa pierwsze spotkania, a w trzecim o ich zwycięstwie zadecydował tie-break. Teraz powinno być łatwiej, bo zespół z Radomia nie jest kadrowo tak mocny jak rok temu. Z drugiej strony, radomianki prowadzi Błażej Krzyształowicz. Szkoleniowiec doskonale zna ŁKS, bo przez wiele lat, jako opiekun Budowlanych rywalizował z nim w derbach Łodzi.

„Damy z siebie wszystko”

Ełkaesiankom łatwiej będzie pokonać pierwszego rywala w drodze po medal ze wsparciem kibiców. Ci, mogą już kupować bilety na spotkanie. – Jeżeli chce się wygrać to najważniejsze trofeum, to trzeba grać z każdym i wygrywać z każdym. Nie ma tutaj innej drogi. Jeżeli uda nam się przejść dalej, w co głęboko wierzę, to myślę, że czy będzie to Rzeszów czy Police, musimy zagrać na 120 proc. swoich możliwości – zapowiada Martyna Grajber, przyjmująca ŁKS-u Commercecon.

Reklama

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama