Reklama
Reklama

Smutny koniec roku AZS PŁ Umed Cochise Burger Łódź

Czas 2 min czytania
Smutny koniec roku AZS PŁ Umed Cochise Burger Łódź

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź / fot. Bina Bi

Była ambicja, emocje, składne akcje, ale były też błędy w obronie i finalnie nie ma punktów dla AZS-u PŁ Umed Cochise Burger Łódź. Łodzianie przed własną publicznością ulegli UKS Floorballowi Gorzów Wielkopolski.

Reklama

Gospodarze od początku stawiani byli w roli „underdoga”.  Gorzowianie to czwarta drużyna w Polsce z kilkoma wyśmienitymi zawodnikami, którzy reprezentują nasz kraj także na arenie międzynarodowej.

Sobotni mecz od początku nie układał się po myśli łodzian, którzy szybko stracili trzy gole. Zawodnicy AZS-u PŁ Umed Cochise Burger dpowiedzieli na ten mocny start trafieniami Kołodziejskiego i Benkesa, ale to było wszystko, na co było ich stać tego wieczoru.

Reklama

Gorzowianie nie dali się wybić z rytmu i z czasem zaaplikowali gospodarzom kolejne bramki. W odrabianiu strat nie pomagali również sędziowie, którzy nie mieli litości dla unihokeistów z Łodzi, odsyłając ich na ławę kar łącznie na aż 12 minut, przy zaledwie 2 minutach rywali. Nie zmienia to jednak faktu, że wygrała drużyna tego dnia lepsza. Mecz zakończył się zwycięstwem UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 9:2.

Liczba niewykorzystanych przez łodzian szans pokazuje jednak, że w drużyna dysponuje konkurencyjnym potencjałem sportowym i wyraźnie pokazuje, nad jakim elementem gry należy pracować. Pozytywne z pewnością jest to, że gospodarze dochodzili do dogodnych sytuacji strzeleckich, z czym w poprzednich spotkaniach był zauważalny problem.

Reklama

Kolejny mecz łodzianie rozegrają 16 stycznia 2022 roku w Łochowie z lokalną Olimpią, która plasuje się obecnie na drugim miejscu w tabeli. Łodzianie są siódmi, ale mają na koncie tylko samo punktów, co wyprzedzające ich drużyny: JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk i KS Górale Nowy Targ.

Reklama

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź – I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 2:9 (2:4, 0:3, 0:2)

Bramki dla AZS PŁ UMED Cochise Burger: Mateusz Kołodziejski, Dawid Benkes.

Skład AZS PŁ UMED Cochise Burger: Karol Ankutowicz (B), Patryk Przybylski(B), Kacper Opas (B), Łukasz Wroński, Rafał Fijałkowski, Mateusz Kołodziejski, Jakub Jarosz, Dawid Studziński, Marcin Hubicki, Kacper Tyczkowski, Patryk Szadkowski, Robert Krawczyk, Jan Dyśko, Dawid Benkes, Przemysław Lichota.

Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódźunihokej

Dodaj komentarz

Reklama