Reklama
Reklama
Reklama

Stadion ŁKS. Widać już nowe trybuny!

Czas < 1 min czytania
Stadion ŁKS. Widać już nowe trybuny!

Stadion ŁKS w budowie (fot. ŁKS Łódź)

Postępy na budowie stadionu ŁKS-u robią ogromne wrażenie. Z tygodnia na tydzień obiekt rośnie w oczach. Teraz widać już zarys budowanych trybun.

Reklama

Przy al. Unii Lubelskiej 2 trwa już montaż elementów trybuny południowej. 

– Nie mamy żadnych opóźnień i działamy zgodnie z harmonogramem. W tej chwili na placu budowy pracuje na stałe ok. 70 osób, a 10 osób rotacyjnie się wymienia. Są to geodeci, geolodzy, kierowcy – mówił niedawno Marek Rosa z firmy Mirbud. 

Reklama

– Wykonawca bardzo sprawnie realizuje swoje zadanie inwestycyjne, czyli buduje stadion ŁKS. Wszystko idzie naprawdę dobrze, a postęp prac możemy zobaczyć gołym okiem – potwierdziła Agnieszka Kowalewska – Wójcik dyrektor Zarządu Inwestycji Miejskich. 

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku tygodni ruszą także prace budowlane na trybunie północnej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pod koniec roku rozpoczną się już prace związane z montażem konstrukcji stalowej dachu!

Przypomnijmy, że rozbudowa obiektu ma zakończyć się w czerwcu 2022 roku. Stadion ŁKS-u ma pomieścić około 18 tysięcy kibiców, a koszt całej inwestycji ma zamknąć się w 129 mln złotych.

Reklama

fot. ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama