Reklama
Reklama
Reklama

Tekturowi kibice pojawią się na ŁKS-ie

Czas < 1 min czytania
Tekturowi kibice pojawią się na ŁKS-ie

Awatar Tomasza Salskiego ŁKS (fot. ŁKS Łódź)

Już za niespełna 2 tygodnie Łódzki Klub Sportowy rozegra na swoim stadionie ligowy mecz z Górnikiem Zabrze. Aby piłkarze nie czuli się samotnie, podczas meczu na trybunie przy al. Unii pojawią się kibice… z tektury!

Reklama

30 maja piłkarze ŁKS-u wznowią rozgrywki domowym meczem z Górnikiem Zabrze. 

„Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale liczymy na to, że symbolicznie jednak się na nim pojawicie. Łódzki Klub Sportowy przetrwał zabór rosyjski i dwie wojny światowe, więc i pandemia koronawirusa nie robi na nim wrażenia, choć, tak jak wszyscy, odczuliśmy jej skutki.

Reklama

W sobotę 30 maja wznowimy rozgrywki ligowe domowym meczem z Górnikiem Zabrze i chociaż tym razem zabraknie Was na trybunach, liczymy, że wesprzecie nas w inny sposób” – czytamy na lkslodz.pl.

ŁKS przygotował dla swoich fanów specjalną ofertę pod nazwą „12 zawodnik”. W ramach tej akcji na meczu z Górnikiem oraz na kolejnych spotkaniach rozgrywanych przy al. Unii Lubelskiej 2 zasiądą tekturowe „awatary” kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. 

Każdy kibic, który chce, by jego awatar znalazł się na stadionie podczas meczu z Górnikiem, musi  wykonać parę prostych kroków:

Reklama

1. Należy zalogować się na bilety.lkslodz.pl

2.Kliknąć w zakładkę „Wracamy do gry”, a następnie opcję „12 zawodnik” 

3. Wybrać jeden z dwóch wariantów:

Reklama

• 12 zawodnik – 100 zł (cena obowiązuje dla kibiców NIE posiadających karnet na sezon 2019/2020)

•  12 zawodnik – 70 zł  (cena obowiązuje dla kibiców posiadających karnet na sezon 2019/2020)

4. Po dokonaniu płatności należy przesłać zdjęcie ze swoim wizerunkiem na adres: marketing@lkslodz.pl (w tytule wiadomości trzeba podać imię i nazwisko).

Reklama

Zdjęcie, w rozdzielczości przynajmniej 10 Mpx powinno być wykonane w stylu „an face” – kadr od pasa w górę, ręce ułożone wzdłuż tułowia. Powinno być również wykonane na jednolitym tle, a postać musi być wyraźna i dobrze oświetlona.

fot. ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama