Reklama
Reklama

TME SMS zagra z Ferencvarosem

Czas < 1 min czytania
TME SMS zagra z Ferencvarosem

ŁÓDŹ. 09.10.2021 PILKA NOZNA KOBIET. EKSTRALIGA. TME UKS SMS ŁÓDŹ - GKS GIEGSA KATOWICE N/Z KLAUDIA JEDLIŃSKA, PAULINA FILIPCZAK, FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Po tygodniu obozu przygotowawczego piłkarki TME SMS wróciły do Łodzi. Przed nimi sparingi z Ferncvarosem.

Reklama

Piłkarki TME SMS Łódź w sobotę 29 stycznia zakończyły blisko tygodniowy obóz przygotowawczy w Kleszczowie. Wicemistrzynie Polski szlifowały formę przed rozpoczęciem rundy rewanżowej w rozgrywkach Ekstraligi Kobiet. Obóz miał zostać zwieńczony meczem sparingowym z Czarnymi Sosnowiec. Finalnie spotkanie nie doszło do skutku. Trener Marek Chojnacki był jednak zadowolony z pobytu w Kleszczowie oraz pracy wykonanej przez zespół.

– Ostatecznie mecz z Czarnymi Sosnowiec się nie odbył. W drużynie naszych rywalek wystąpiła duża liczba zakażeń covidem. Spotkanie miało być podsumowaniem naszego zgrupowania w Kleszczowie. Nie narzekamy jednak, gdyż w dużej mierze zrealizowaliśmy założenia, które mieliśmy nakreślone. Podczas obozu nieco przeszkadzała nam aura. Mieliśmy zorganizować więcej jednostek treningowych na boisku, jednak zwłaszcza w czwartek i piątek pogoda była tak niesprzyjająca, że musieliśmy przenieść zajęcia na halę – krótko opisał zgrupowanie w Kleszczowie trener Marek Chojnacki.

Reklama

W sobotę 5 lutego drużyna TME SMS Łódź zmierzy się w Budapeszcie w sparingowym meczu z miejscowym Ferencvarosem.

Reklama

Piłka nożna

TME SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama