Reklama
Reklama

TME SMS zakończył przygotowania. W niedzielę pierwszy mecz

Czas < 1 min czytania
TME SMS zakończył przygotowania. W niedzielę pierwszy mecz

W reprezentacji Polski są obecnie trzy zawodniczki UKS SMS Łódź Fot. Marian Zubrzycki

Już w niedzielę piłkarki TME SMS Łódź rozegrają pierwszy mecz ligowy w 2022 roku.

Reklama

W sobotę 26 lutego piłkarki TME SMS Łódź rozegrały wyjazdowy mecz sparingowy z Czarnymi Sosnowiec. Łodzianki przegrały to spotkanie 0:2.

– Brakowało nam skuteczności. Mieliśmy swoje szanse, tak samo jak rywalki, które jednak potrafiły wykorzystać dwie z nich. Generalnie jestem jednak zadowolony z gry. Jesteśmy po okresie przygotowawczym, ale nie wszystkie zawodniczki są na tym samym etapie. Grupa piłkarek wróciła ze zgrupowań reprezentacji. Dałem też odpocząć kilku zawodniczkom, które miały mikrourazy – podsumował krótko sobotni sparing trener Marek Chojnacki.

Reklama

Drużyna TME SMS Łódź pierwszy ligowy mecz w 2022 roku rozegra w niedzielę 6 marca o godzinie 12:00. Rywalem łodzianek będzie Śląsk Wrocław. Trener Chojnacki wypowiedział się na temat sytuacji kadrowej przed tym spotkaniem.

– We Wrocławiu nie zagra Nadia Krezyman, Paulina Filipczak oraz Yurina Enjo. Pozostałe zawodniczki są do dyspozycji. Mam nadzieję, że w tygodniu nie wydarzy się nic nieprzewidzianego – zakończył szkoleniowiec TME SMS Łódź.

Reklama

Łodzianki okres przygotowawczy mogą zaliczyć do udanych, chociaż musiały zmagać się z problemami zdrowotnymi. Najdłuższa przerwa czeka Paulinę Filipczak, która naderwała więzadła.

Reklama

Piłka nożna

Dodaj komentarz

Reklama