Reklama
Reklama
Reklama

To tutaj trenują piłkarze Widzewa [ZDJĘCIA]

Czas 2 min czytania
To tutaj trenują piłkarze Widzewa [ZDJĘCIA]

Ośrodek w Woli Chorzelowskiej/www.radoresort.pl

Reklama

Od soboty piłkarze Widzewa przebywają na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej. Sprawdziliśmy, w jakich warunkach.

Reklama

Widzewiacy są gośćmi ośrodka Rado Resort, który znajduje się około 10 km od Mielca. Położony jest w otoczeniu pięknych lasów na skraju Puszczy Sandomierskiej.

Do dyspozycji piłkarskich drużyn, a trenowały tu już m.in. ŁKS, Cracovia, Korona Kielce, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a także zespoły zagraniczne, są pełnowymiarowe boisko 105 m na 65 m z oświetleniem, boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 105 m na 55 m (także jest oświetlone) oraz mniejsze boisko treningowe o wymiarach 80 m na 55 m.

Reklama

Są też specjalne miejsca do przechowywania sprzętu, gabinety dla masażystów oraz sale konferencyjne, gdzie trenerzy mogą przeprowadzać zajęcia teoretyczne.

Piłkarze Widzewa mogą też korzystać z odnowy biologicznej. Do ich dyspozycji jest m.in. basen i gabinety SPA.

Drużyny, które były na zgrupowaniu w Rado Resort chwaliły też wyżywienie. Jak czytamy na stronie ośrodka: „Nasi znamienici kucharze z hotelowej restauracji Lubaszka mogą przygotować dedykowane menu dla piłkarzy. Nasi kucharze zawsze opierają swoje dania na najświeższych, zdrowych, ekologicznych i regionalnych produktach. Nasze menu zawsze zmienia się w raz z sezonowymi smakami. A wszystko po to, aby serwować naszym gościom najlepsze i najświeższe potrawy” – napisano.

Reklama

Na miejscu można też zorganizować atrakcje typu paintball i jazda quadami.

Na wirtualny spacer po Rado Resort można wybrać się tutaj.

Widzew w Woli Chorzelowskiej

Piłkarze Widzewa będą trenować w Woli Chorzelowskiej do 17 lipca. W środę 14 lipca rozegrają sparing z Hutnikiem Kraków, w dniu wyjazdu ze Stalą Rzeszów. Po powrocie do Łodzi będą trenować na Łodziance.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama