Reklama
Reklama
Reklama

Transfery Widzewa będą jeszcze lepsze. Łódzki klub dołączył do projektu TransferRoom

Czas < 1 min czytania
Transfery Widzewa będą jeszcze lepsze. Łódzki klub dołączył do projektu TransferRoom

Trener Janusz Niedźwiedź i większościowy udziałowiec Widzewa Tomasz Stamirowski (fot. Marcin Bryja / widzew.com)

Widzew Łódź dołączył do projektu TransferRoom. Taki ruch ma przenieść działalność transferową klubu na wyższy poziom i podnieść jego notowania w największych europejskich ligach.

Widzew częścią międzynarodowego projektu

TransferRoom to projekt dedykowany wyłącznie kluczowym osobom w świecie transferów piłkarskich.

Reklama

„Umożliwiamy naszym klientom odnoszenie sukcesów na rynku transferowym, dając im natychmiastowy dostęp do najlepszych informacji rynkowych i jedynej w swoim rodzaju sieci globalnych połączeń” – czytamy na stronie transferroom.com.

Widzew, jako najnowszy polski klub na platformie, będzie miał bezpośredni dostęp do ponad 650 klubów ze 100 lig z 60 krajów na całym świecie, a także będzie otrzymywał informacje w czasie rzeczywistym.

– To okazja do budowania relacji na innym poziomie. Jako właściciel klubu, mam szansę poznać ciekawych ludzi i dowiedzieć się więcej o społeczności piłkarskiej i właścicielstwie w klubach – mówi Tomasz Stamirowski, właściciel Widzewa, cytowany przez transferroom.com.

CZYTAJ TAKŻE >>> Krótka Piłka #1 – Mateusz Dróżdż, prezes Widzewa Łódź

Właściciel Widzewa: „Patrzymy w stronę krajów silniejszych piłkarsko”

Stamirowski wierzy, że TransferRoom może pomóc klubowi w pozyskaniu zawodników z głównych lig europejskich, a także ułatwi pracę działu skautingu w polskich ligach i krajach ościennych.

– Patrzymy w stronę krajów silniejszych piłkarsko, jak Niemcy, Hiszpania czy Portugalia. Pod uwagę bierzemy także zawodników z drugich poziomów rozgrywkowych w tych krajach  – mówi Stamirowski dla transferroom.com. – To jest jedna część. Drugą są rynki sąsiednie, na których możemy mieć przewagę konkurencyjną, takie jak Słowacja, Czechy, Rumunia. Chcemy postawić na połączenie silnych lig i lig z krajów w naszym otoczeniu – dodaje.

Dołączając do TransferRoom, Widzew stał się częścią międzynarodowego projektu, który ma pozwolić klubom piłkarskim na rozwój w zakresie skautingu i transferów. Tym samym łódzki klub dołączył do takich potęg jak Feynoord, Slavia Praga, AS Roma, Rangers FC czy Juventus Turyn.

CZYTAJ TAKŻE >>> Prezes Widzewa o rozbudowie stadionu. „To odległa, ale realna wizja”

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama