Transmisje meczów PKO Ekstraklasy z nagranym dopingiem? [WIDEO]

Stadion ŁKS Łódź (fot. ŁKS Łódź)

Reklama

Czas < 1 min czytania

Powrót na boiska PKO Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Chociaż mecze będą rozgrywane bez udziału publiczności, to być może, wzorem Bundesligi i telewizji Sky, podczas transmisji usłyszymy doping.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że piłkarze wrócą na boiska PKO Ekstraklasy pod koniec maja. ŁKS swoje pierwsze spotkanie ma rozegrać za niespełna 2 tygodnie, a dokładniej 30 maja. Rywalem Rycerzy Wiosny będzie Górnik Zabrze.

Pewnie jest to, że spotkania odbędą się bez udziału publiczności. To oznacza brak dopingu na trybunach, przez co mecze o ligowe punkty będą wyglądały bardziej na spotkania towarzyskie. 

Rozwiązaniem tego problemu może się okazać pomysł realizowany przez telewizję „Sky” przy okazji transmitowania meczów Bundesligi, który polega na odtwarzaniu śpiewu fanów dla rywalizujących drużyn i reakcji tłumu na mecz.

Reklama

Pierwsze próby zostały już podjęte. W sieci dostępny jest blisko 5-minutowy filmik z podłożonym dopingiem kibiców z meczu Śląsk Wrocław – Lech Poznań, który był rozgrywany bez udziału publiczności. 

Komentarze pod wideo są wyłączone, ale patrząc po liczbie łapek w górę pomysł ten nie do końca przypadł fanom piłki nożnej w Polsce do gustu. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Reklama

fot. ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz