Reklama
Reklama

#TrenujwDomuzRobakiem i wygraj koszulkę kapitana Widzewa

Czas < 1 min czytania
#TrenujwDomuzRobakiem i wygraj koszulkę kapitana Widzewa

Marcin Robak, Widzew Łódź

Widzew Łódź próbuje jak najlepiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Stąd pomysł na nowy cykl treningów piłkarskich, które każdy może wykonać w domu pod nazwą #TrenujwDomuzRobakiem.

Reklama

Widzew, podobnie jak w zasadzie wszystkie kluby w Polsce, przyłączył się do akcji #ZostańwDomu. Zgodnie z zaleceniami najwyższych władz państwowych, wszyscy Polacy powinni, w miarę możliwości, pozostać w domach i przejść na pracę zdalną. 

Decyzją administracyjną zamknięte zostały szkoły, teatry, muzea, kina i hale sportowe. Takie rozporządzenie spowodowało zawieszenie rozgrywek ligowych w Polsce oraz odwołanie zajęć w szkółkach i akademiach piłkarskich. 

Reklama

Z pomocą młodym adeptom piłki nożnej przybywa Widzew oraz kapitan zespołu – Marcin Robak. Klub na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikował właśnie pierwszą część ćwiczeń, które wykonać może absolutnie każdy. Nagranie wideo z ćwiczeniami dedykowane jest nie tylko piłkarzom Akademii Widzewa, ale też wszystkim chcącym doskonalić swoje umiejętności.

W pierwszej części kapitan Widzewa prezentuje osiem ćwiczeń, które z powodzeniem wykonywać można z piłką w domu. Zgodnie z zaleceniami sztabu szkoleniowego Akademii Widzewa warto wykonać dwa treningi dziennie, w każdym po dwie serie zaproponowanych ćwiczeń. Łącznie jedna seria treningu zająć powinna nie więcej niż 8 minut.

Kolejny materiał z następnymi ćwiczeniami zostanie opublikowany za tydzień.

Reklama

Aby urozmaicić domowe treningi i dodać nutkę rywalizacji, Widzew przygotował konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Marcina Robaka.

Konkurs przeznaczony jest dla osób do 21 roku życia. Żeby wziąć w nim udział należy opublikować na Facebooku (pod postem konkursowym) lub Instagramie (Na InstaStory i w postach) film, w którym uczestnik zabawy wykonuje proponowane przez Marcina Robaka ćwiczenia, koniecznie z tagiem #TRENUJWDOMUZROBAKIEM i oznaczeniem klubu. Oceniane będą dokładność oraz kreatywność, dlatego klub zachęca do urozmaicania domowych treningów. 

https://www.facebook.com/widzew.ofi/videos/773695936488107/?xts[0]=68.ARAOTgCeuIEU_h0VKchMmLuMX9-bNjzH5qWl9nBkvNUhU9stv5nTFA0DxvDAOIlUy-hWCWAZpXyOA6Uq3-RpqHbPkMWsVQnrg2buOU6pRbu9s-d-g9IrLw4uDagek3qrPHyNgU2v75JWmauUxJ7lW7Gul6c8eGi68JDFLbG6iB_fdfLK1coVsowkpMv3pvJOAFUbz1wmrbk5wR4_ucalqF0wrcejVXWnju9wUcK6-AAuz_kQ8A-1HHANcynWm6BMt10XLBY0rPLtIMGuvGAaPHpEnAzvaW183K-Xj1J1mQ_o3Wfa5C3JRjklx0o6tCv0Z12sTOn4w9OGYErUZMcYh0mOXM1YzdXIlf8&tn=-R

fot. Widzew Łódź / widzew.com

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama