Reklama
Reklama

UKS SMS zaprasza ukraińskie dzieci na treningi

Czas < 1 min czytania
UKS SMS zaprasza ukraińskie dzieci na treningi

UKS SMS Łódź solidarny z Ukrainą

UKS SMS Łódź zaprasza dzieci z Ukrainy na treningi piłkarskie.

Reklama

Trwa wojna na Ukrainie. Polacy pomagają jak mogą m.in. oferując uchodźcom jedzenie i schronienie. Nasi rodacy przyjmują we własnych domach Ukraińców uciekających przed straszliwą wojną. Do pomocy im włączają się także różne organizacje i kluby sportowe. Pomagają m.in. Widzew i ŁKS.

Pomoc zaoferowała też Szkoła Mistrzostwa Sportowego.

Reklama

„W związku z wojną prowadzoną na terenie Ukrainy oraz coraz większą liczbą mieszkańców tego kraju szukających schronienia w Polsce, jak również w naszym mieście, postanowiliśmy wesprzeć najmłodszych obywateli Ukrainy.

UKS SMS Łódź zaprasza wszystkich zawodników oraz zawodniczki w wieku 7-15 lat na treningi naszej Akademii. Najmłodsi będą mogli trenować w naszych grupach pod okiem wykwalifikowanych trenerów i liczymy, że chociaż na zielonym boisku, na chwilę na ich twarze wrócą uśmiechy. Zawodnicy w wieku 13 lat i starsi będą mogli trafić do naszej klasy sportowej w Szkole Mistrzostwa Sportowego, jak również dostać zakwaterowanie w klubowej bursie”

Reklama

Wszyscy zainteresowani mogą kontaktować się ze szkołą pod numerem telefonu 606708647 oraz poprzez maila: janusz@smslodz.pl.

Reklama

Piłka nożna

pomoc UkrainieUKS SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama