Reklama
Reklama

Ulubieniec kibiców zostaje w ŁKS-ie!

Czas < 1 min czytania
Ulubieniec kibiców zostaje w ŁKS-ie!

fot. Marian Zubrzycki

Maciej Radaszkiewicz przedłużył kontrakt z ŁKS-em. Pochodzący z Suwałk napastnik ma grać przy al. Unii przynajmniej przez jeszcze jeden sezon.

Reklama

Radaszkiewicz dołączył do ŁKS-u w styczniu 2021 roku. Początkowo występował głównie w drużynie rezerw, którą wspomógł w zwycięskiej walce o awans do trzeciej ligi oraz w drodze do finału wojewódzkiego Pucharu Polski (w sumie w drużynie ŁKS II zagrał w ubiegłym sezonie 20 meczów, w których zdobył 15 bramek).

Awans do Fortuna 1 Ligi

Jego dobre występy i imponująca skuteczność szybko przykuły uwagę sztabu pierwszej drużyny, który w rundzie jesiennej trwającego sezonu dał mu szansę debiutu na pierwszoligowych boiskach. Do tej pory Radaszkiewicz rozegrał na nich 13 meczów, w których ustrzelił trzy bramki: w meczach z Sandecją Nowy Sącz, Arką Gdynia i GKS-em Tychy, a jego nieustępliwość, waleczność i umiejętność zdobywania goli w ważnych momentach zaskarbiły mu sympatię kibiców.

Reklama

Radaszkiewicz przy al. Unii na kolejny rok!

W poniedziałkowy wieczór ŁKS ogłosił przedłużenie umowy z napastnikiem. Jego nowy kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźMaciej Radaszkiewicz

Dodaj komentarz

Reklama