Reklama
Reklama

W meczu Arki z ŁKS-em nie padnie wiele goli?

Czas 2 min czytania
W meczu Arki z ŁKS-em nie padnie wiele goli?

Z Madrytu na al. Unii - Nacho Monsalve w akcji podczas meczu ŁKS-Puszcza Niepołomice, fot. Marian Zubrzycki

Piłkarze ŁKS-u, w Gdyni nie będą mieli łatwego zadania, ale ostatnio wygrali. Tym razem też się uda?

Reklama

ŁKS w środę o 20:30 zagra z Arką Gdynia. Punktów potrzebują zarówno gospodarze jak i goście. Gdynianie muszą wygrać, żeby zachować szanse na awans bezpośredni. Jeżeli wtorkowe wyniki ułożą się dla nich dobrze (Widzew zremisuje, albo przegra z Koroną) to wygrana da im pozycję wicelidera. ŁKS nie może liczyć na słabość rywali i jeżeli chce zagrać w barażach również musi zacząć punktować. Przed łodzianami trudne mecze z Widzewem, Odrą i GKS-em Katowice. – Patrząc na cały sezon, na nasze mecze i na mecze bezpośrednich rywali, to ciężko jest stwierdzić jednoznacznie, że spotkanie z drużyną z góry tabeli będzie trudniejsze niż to grane z zespołem z dolnych rejonów. Nie tylko my w tej rundzie się wiele razy przejechaliśmy. Jeżeli chcemy osiągnąć to co sobie zakładamy, to w każdym spotkaniu musimy szukać okazji do zdobycia punktów – zapowiadał Marcin Pogorzała, trener ŁKS-u.

Na co warto postawić w meczu ŁKS-u?

Poniżej 1.5 bramki. Kurs 3.55. Ostatnie dwa mecze ŁKS-u z Arką skończyły się skromnym, jednobramkowym zwycięstwem łodzian. Wydaje się, że i w środę może być podobnie. Defensywa zespołu z al. Unii spisuje się bardzo dobrze, gorzej z ofensywą, która w dwóch, ostatnich spotkaniach nie zdołał strzelić gola.

Reklama

ŁKS wygra. Kurs 3.50. Trzeba wierzyć, że łodzianie nareszcie obudzą się z marazmu. Mecz z Arką może być kluczowy dla przebiegu reszty sezonu. Zostało pięć spotkań, a każde z nich należy traktować jak mały finał. Jeżeli nie teraz, to kiedy?

Premia dla czytelników ŁODZKIEGO SPORTU

Jak jeszcze można zarobić, grając z forBET i ŁÓDZKIM SPORTEM? Na nowych graczy czeka specjalny bonus powitalny, który wynieść może nawet 2350 PLN, z czego 150 to specjalna premia dla naszych czytelników. Wejście do gry to również pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł i 14 dni gry bez podatku (SZCZEGÓŁY I WARUNKI PROMOCJI DLA NOWYCH GRACZY).

Reklama

*forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18. roku życia.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

1 Komentarz

  • Panie Koprowski. Mam dobrą radę. Wyrasta Pan na filara każdej obrony. Ale proszę zaniechać nadużywania swej budowy fizycznej w walce o piłkę. Na razie wszystkie sędziowskie miernoty tolerują te zagrania, zaliczając je do „nierozważnych” bo tak chce moda. Ale już p. Przybył w piątek to wychwytywał. Jeżeli ta interwencja wejdzie w krew – zaczną się kłopoty z sędziami – niepotrzebne.

Dodaj komentarz

Reklama