Reklama
Reklama
Reklama

W przyszłym tygodniu zacznie się sprzedaż karnetów na ŁKS

Czas 4 min czytania
W przyszłym tygodniu zacznie się sprzedaż karnetów na ŁKS

LODZ. 20.06.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. MECZ BARAZOWY O WEJSCIE DO PKO EKSTRAKLASY. LKS LODZ - GORNIK LECZNA N/Z KIBICE LKS RACE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Reklama

W przyszłym tygodniu ruszy sprzedaż karnetów na mecze ŁKS-u. Klub poinformował również o cenie biletów na nadchodzący sezon.

Reklama

W oficjalnym komunikacie na stronie ŁKS-u czytamy:

We wtorek 6 lipca o godz. 11 rozpocznie się sprzedaż karnetów na ligowe mecze piłkarzy ŁKS-u w sezonie 2021/2022. Pierwszeństwo przysługuje posiadaczom stałych wejściówek z poprzedniego sezonu. 15 lipca zacznie się sprzedaż otwarta. Wybierz swój wariant karnetu i sprawdź, co zyskasz.

Reklama

Ze względu na obostrzenia pandemiczne do dyspozycji kibiców nadal będzie 50 proc. miejsc na trybunie stadionu. Karnet zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl oraz stacjonarnie w kasie (godziny pracy kas na końcu komunikatu).

Zakup karnet i wspieraj ŁKS w sezonie 2021/2022!

Karnet na cały sezon 2021/2022 obejmuje 17 domowych meczów ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze, w tym derbowy pojedynek z Widzewem oraz trzy inne topowe starcia.

Nie ma lepszego sposobu na wsparcie ukochanego klubu. Wybierz swój wariant i sprawdź, co zyskasz!

Reklama

Jeśli zależy Ci na przeżywaniu sportowych emocji w luksusowych warunkach – wybierz karnet VIP lub VIP GOLD, który gwarantuje miejsce w centralnej części trybuny, poszerzoną ofertę cateringową, dedykowane wejście na stadion i brak kolejek przy wejściu.

Dla kibiców, którzy posiadali karnet na cały poprzedni sezon (2020/2021):

Korzyść+

 • A1, B1, B2, B3, B4, C1W tym wariancie karnetowicze otrzymają w przeliczeniu na bilety trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis oraz cztery topowe spotkania w niższej cenie. W cenie karnetu także mecz 1. rundy Pucharu Polski (jeśli zostanie rozegrany w Łodzi). W sumie oszczędzasz ok. 30% ceny biletów!
 • VIPW tym wariancie karnetowicze otrzymają w przeliczeniu na bilety trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis oraz cztery topowe spotkania w niższej cenie. W cenie karnetu także mecz 1. rundy Pucharu Polski (jeśli zostanie rozegrany w Łodzi). W sumie oszczędzasz ok. 30% ceny biletów! Dodatkowo kibice, którzy posiadali karnet VIP Silver w sezonie 2020/21 otrzymają 30 % zniżki na koszulkę meczową (w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy na adres marcin.klimaszewski@lkslodz.pl w celu ustalenia szczegółów).
 • VIP GOLD: Otrzymasz w przeliczeniu trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis, a podczas meczów ligowych wliczony także w cenę karnetu dostęp do poszerzonej oferty cateringowej. W cenie także mecz 1. rundy Pucharu Polski (jeśli zostanie rozegrany w Łodzi). Dodatkowo kibice, którzy posiadali karnet VIP Gold w sezonie 2020/21 otrzymają koszulkę meczową i dedykowany szalik (w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy na adres marcin.klimaszewski@lkslodz.pl w celu ustalenia szczegółów).

Dla kibiców, którzy posiadali karnet na rundę jesienną (2020/2021) lub nie posiadali karnetu:

Korzyść+

 • A1, B1, B2, B3, B4, C1 + VIPW tym wariancie karnetowicze otrzymają w przeliczeniu na bilety trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis oraz możliwość zachowania miejsca z poprzedniego sezonu.
 • VIP GOLD: Otrzymasz w przeliczeniu trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis. Unikalny szalik (do odbioru przy okazji spotkań sparingowych piłkarzy ŁKS-u, czyli w dniach 17/18 lipca i 24 lipca), a podczas meczów ligowych wliczony także w cenę karnetu dostęp do poszerzonej oferty cateringowej.

Karnet na cały sezon: FANATYK

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tym spośród fanów ŁKS-u, którzy wyrazili chęć dodatkowego wsparcia klubu w tym niełatwym ze względu na pandemię czasie, przygotowaliśmy wariant karnetu całosezonowego w cenie 17 biletów. Wybierając ten typ karnetu wspierasz również Akademię ŁKS, bo różnica w cenie zostanie przeznaczona na rzecz szkolenia najmłodszych ełkaesiaków.

Korzyść+

 • DLA WSZYSTKICH (A1, B1, B2, B3, B4, C1, VIP, VIP GOLD): Specjalne upominki w postaci unikalnego szalika (do odbioru  przy okazji spotkań sparingowych piłkarzy ŁKS-u, czyli w dniach 17/18 lipca i 24 lipca) oraz siedemnastu pamiątkowych biletów (o wartości kolekcjonerskiej). Nowa karta kibica gratis.

Karnet na rundę

Stała wejściówka na rundę jesienną sezonu 2021/2022 obejmuje dziesięć domowych spotkań ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze i kosztuje:

Reklama

Bilety na mecze Fortuna 1 Ligi (z wyłączeniem tzw. spotkań topowych):

Bilety na cztery topowe mecze Fortuna 1 Ligi (Widzew, Arka, GKS Tychy, GKS Katowice):

KIEDY RUSZA SPRZEDAŻ KARNETÓW?

Reklama

Sprzedaż karnetów dla posiadaczy stałych wejściówek z poprzedniego sezonu (2020/2021) rozpocznie się już w najbliższy wtorek (6 lipca) o godz. 11. W czwartek 15 lipca ruszy sprzedaż otwarta.

OPCJA ZAKUPU KARNETU NA RATY

Istnieje możliwość zakupu karnetu na raty. Jeśli jesteście zainteresowani tą opcją, w internetowym systemie sprzedaży należy po wybraniu „Płacę teraz” i przekierowaniu na stronę z wyborem dostępnych banków, kliknąć: „Raty” (w kolumnie po lewej stronie). Do wyboru przy opcji zakupu karnetu na raty są dwa banki: Alior Bank i mBank.

Reklama

WYMIEŃ STARĄ KARTĘ NA NOWĄ PAMIĄTKOWĄ KARTĘ KIBICA

Zachęcamy do zakupu nowej pamiątkowej karty kibica w cenie 10 zł (sektory od A1 do C1), na którą możecie „załadować” karnet na sezon 2021/2022. Kibice VIP SILVER i VIP GOLD oraz posiadacze karnetów „Fanatyk” – nowe karty kibica otrzymają gratis.

ODBIERZ GRATISY NA SPARINGU

Reklama

Koszulki meczowe i unikalne szaliki (dotyczy: w zależności od wyboru wariantu karnetu) będzie można odebrać przy okazji zbliżających się spotkań sparingowych piłkarzy ŁKS-u w Łodzi, czyli w dniach 17/18 lipca oraz 24 lipca.

KASY STACJONARNE (Sport Arena Łódź)

 • 6 lipca / wtorek / godz. 11.00-16.00
 • 7 lipca / środa / godz. 9.00-16.00
 • 8 lipca / czwartek / godz. 10.00-18.00
 • 9 lipca / piątek / godz. 9.00-16.00
 • 10 lipca / sobota: nieczynne
 • 11 lipca / niedziela: nieczynne
 • 12 lipca / poniedziałek / godz. 10.00-18.00
 • 13 lipca / wtorek / godz. 9.00-16.00
 • 14 lipca / środa / godz. 9.00-16.00
 • 15 lipca / czwartek / godz. 10.00-18.00
 • 16 lipca / piątek godz.  9.00-16.00
 • 17 lipca / sobota: nieczynne
 • 18 lipca / niedziela: nieczynne

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama