Reklama
Reklama

W Widzewie będą testować młodych

Czas < 1 min czytania
W Widzewie będą testować młodych

LODZ. 28.06.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. PIERWSZY TRENING PILKARZY WIDZEWA LODZ PRZED SEZONEM 2021/2022 N/Z JANUSZ NIEDZWIEDZ FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Widzew szuka młodzieżowców. Pojawiły się pierwsze informacje o testach młodych piłkarzy w łódzkim klubie.

Reklama

Bartosz Guzdek, Kacper Karasek i Radosław Gołębiowski to trzech podstawowych młodzieżowców. W kadrze są też jeszcze Mateusz Ludwikowski, Filip Zawadzki, Filip Becht, Dawid Owczarek, i Mateusz Malec, ale grali, i to mało, tylko Zawadzki i Becht.

Pucharowy mecz z Wisłą Kraków pokazał, że Widzew potrzebuje więcej młodzieżowców i to takich gotowych do gry już teraz. Najpewniej stąd biorą się testy, które planuje klub zimą. Pojawiają się pierwsze nazwiska.

Reklama

Portal widzewtomy.net podał za stroną klubu Orlęta Radzyń Podlaski, że w Widzewie sprawdzany będzie 19-letni bramkarz Dawid Rosiak. To chłopak pochodzący z Piotrkowska Trybunalskiego, który występował m.in. w UKS SMS-ie Łódź, rezerw ŁKS-u i Hetmana Zamość. W tej rundzie był podstawowym bramkarzem Orląt. Zagrał w 11 meczach.

Z kolei portal 90minut.pl poinformował, że na testy do Widzewa przyjechać mają 18-letni obrońca Bartosz Farbiszewski i jego rówieśnik pomocnik lewy napastnikk Mateusz Szmyd. Obaj są graczami Escoli Varsovia i grali w czwartej lidze.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama