Reklama
Reklama

Widzew dziurawy jak sito [OCENY]

Czas 2 min czytania
Widzew dziurawy jak sito [OCENY]

Stadion Widzewa zmienia swoje oblicze (fot. Marian Zubrzycki)

Po najgorszym meczu w tym sezonie Widzew przegrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:4. A mógł wyżej, dlatego ceny są tak niskie.

Reklama

Jakub Wrąbel – 3

Wpuścił cztery gole, przy żadnym nie zawinił, bo rywale strzelali z bliska. Tym razem nie pomógł, bo nie mógł.

Patryk Stępiński – 1

Nie był najgorszym z obrońców, a najniższą ocenę dostał za to, że przez własną bezmyślność dał sędziemu pretekst do wyrzucenia go z boiska. Gdyby był bardziej skoncentrowany i dobrze poda na kilka metrów, nie musiałby ostro wchodzić w rywala.

Reklama

Tomasz Dejewski – 2

Najlepszy z widzewskich obrońców, co akurat w tym meczu trudne nie było. Kilka razy mógł zachować się zecydowanie lepiej.

Michał Grudniewski – 1

Powinniśmy napisać „bez oceny”, bo tak naprawdę zasłużył na zero. Nie wiedzieć czemu, grupa kibiców uważała, że powinien grać w podstawowym składzie i męczyła o to trenera Janusza Niedźwiedzia. Ten odpowiadał, że Grudniewski jest najniżej w hierarchii, co fanklubu nie przekonało. Dziś zobaczyliśmy, dlaczego Grudniewski nie grał dotąd: bo jest bardzo słaby. To przez niego Widzew przegrał mecz, bo przy 0:2 po jego błędach, nie było już szans na odrobienie strat.

Reklama

Paweł Zieliński – 2

Zagrał słabo, jak cała drużyna. Mało aktywny w ofensywie, choć pierwszej połowie kończył jedną z niewielu składniejszych akcji. W obronie pomagał, ale za sobą miał durszlak.

Reklama

Marek Hanousek – 2+

Czech nie schodzi poniżej poziomu przyzwoitości. W Bielsku-Białej ten poziom był jednak ustawiony bardzo nisko. Starał się grać do przodu, harował w defensywie, a kończył jako stoper. Gdyby nie jego kilka interwencji, porażka byłaby wyższa.

Dominik Kun – 2

Słaby występ. Jak zwykle się starał, dużo biegał, często był przy piłce, jednak nie było z tego pożytku.

Fabio Nunes – 1

Znów przeszedł obok gry, co w jego przypadku jest bardzo irytujące. Od piłkarza o takim CV należy oczekiwać więcej, choćby brania większej odpowiedzialności za grę drużyny.

Reklama

Karol Danielak – 1

Po tym meczu w Podbeskidziu cieszą się, że odszedł do Widzewa. Niby był aktywny, niby się starał, ale wszystko na niby…

Bartosz Guzdek – 1

Zagrał słabo. Widać, że przechodzi kryzys. Inna sprawa, że nie przez godzinę dostał jedno dobre podanie w polu karnym. To nie on ma ciągnąć zespół.

Mateusz Michalski – 1

Patrząc na jego grę obawiamy się, że za chwilę dołączy do grona kontuzjowanych. Wykonując dziwne skoki nad piłką (z daleka od rywali), kiedyś na niej stanie i skręci (w najlepszym przypadku) lub złamie nogę. Pożytku z tych jego niby zwodów nie ma żadnego, tak jak z Michalskiego nie było pożytku w Bielsku-Białej.

Reklama

Patryk Mucha – 2

Nie wniósł niczego do gry, bo nie mógł. Oddał najgroźniejszy strzał po przerwie i za t ma punkt więcej.

Kacper Karasek – 2

Zmarnował najlepszą okazję na gola po przerwie, źle przyjmując pikę i podając.

Dani Villa, Paweł Tomczyk, Filip Zawadzki – grali za krótko, by ich oceniać.

Reklama

Piłka nożna

Michał GrudniewskiWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama