Reklama
Reklama

Widzew faworytem, ale musi się pilnować

Czas < 1 min czytania
Widzew faworytem, ale musi się pilnować

Widzew Łódź - GKS Jastrzębie

Widzew wygra po zaciekłej walce? Warto postawić na to w Noblebet.

Reklama

Widzew jest wiceliderem i ma dwa punkty przewagi nad trzecią Arką Gdynia, ale musi uważać. Chociaż GKS Jastrzębie walczy o utrzymanie potrafi sprawić kłopoty zespołom z czołówki. Jastrzębianie w czterech ostatnich meczach strzelili siedem bramek, wygrali 4:2 z Chrobrym Głogów, a Arka Gdynia, strzelając gola na 3:2 wyrwała im remis w ostatnich minutach.

Widzew, chociaż gra brzydko, jest niepokonany od czterech kolejek. I tym razem powinien zdobyć trzy punkty, a na poprawę stylu może wpłynąć powrót, któregoś z kontuzjowanych piłkarzy. Z drużyną trenują już Montini, Letniowski, Kita i Pawłowski.

Reklama

Widzew faworytem w Noblebet

W Noblebet kurs na zwycięstwo Widzewa wynosi 1.85. To sporo, patrząc na to, że wicelider gra z zespołem walczącym o utrzymanie. Warto postawić na to, że obie drużyny strzelą gola. W 2022 roku widzewiacy tylko w dwóch spotkaniach nie strzelili gola. Kurs na takie wydarzenie wynosi 1.9. Obiecująco wygląda kurs na ilość goli od czterech do sześciu. Wynosi aż 3.65.

Zakłady w Noblebet można postawić tutaj

Reklama

Reklama

*Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama